Vasa najlepsia spirala

lucinda24

Ano mas pravdu, v SR su vseobecne znackove veci o dost drahsie ako v zahranici, ale daju sa najst aj o tretinu lacnejsie spiraly na par dobrych www strankach :)

hypnosa

lucinda suhlas, lancome je the best, skoda,ze su take drahe, ja som si raz na vyskusanie kupila na letisku v akcii za 50% a bola som nadsena, fakt vycaruje nadherne riasy

suns

maybellinka v ruzovom obale je v pohode.. len mne vyschla asi za 3 tyzdne, to ale asi preto, lebo som ju casto pouzivala :) ale inak je ok, ale ta zlta je myslim lepsia..alebo aj ta modra :)

mirka 23

maskara 01 suhlasim. Ja mam tiež fals lash effect a kvôli tej chybajucej hustote ju kombinujem s Loreal volumissine. A potom je to dokonale

anjelik9

ja tiež rozmýšlam nad tou novou od maybellin som ju dnes pozerala v drogerke a celkom sa mi pozdavala len musím ešte starú minúť =)

maskara01

Moje Najoblubenejsie su Max Factor, vsetky su super, mala som Masterpiece Max, Masterpiece, teraz False Lash efect, prve dva tyzdne nie je az taka zhustujuca, ale to asi ako vsetky mascary, ale po takom tyzdni - dvoch je to uplne najlepsia mascara aku som kedy mala, ale ja myslim, ze kazdemu nieco ine sadne.