vazny problem s babou babami

Príspevok v téme: vazny problem s babou babami
martinnn

mam dost vazny problem a urobil som az velikansku chybu co teraz velice lutujem a sam neviem co mam teraz robit :( cele sa to zacalo tak ze som sa asi po 7 mesiacou zacal stretavat a bavit s jednou byvalou ktoru som velice miloval a nevedel som nanu zabudnut a jak sme zacali spolu chodit von tak jedneho vecera sme si to spolu rozdali co sme necakali a bolo to prekrasne par dni nato som sa snou bavil otom ci by sme sa nedali znovu dokopy ona mi povedala len tolko ze neche vztah teraz vobec maximalne tak ze budeme az moc dobry kamarati lenze sme sa stretavali velice malo len cez vikend potom uz iba asi 3 krat do mesiaca medzi tym som si nasiel kocku sktorou som bol sme sa rozisli po mesiaci lebo sme sa stretavali len soboty kvoli tomu ze ma prisnu matku a to ma 18 rokou rozisli sme sa v dobrom a hned na druhy den som stretol kocku ktoru som uz chcel 2 roky a aj ona mna ale nikdy sme sa nerozpravali ani nic podobne lebo sme sa bali sa ozvat navzajom lebo obaja mame taky chladny pohlad :) a cez vikend som sa snou dohodol ze pojdeme von niekedy na prechadzku a podobne a uz sme na seba dost ako tak povedane namotany a ratame stym ze budeme spolu chodit lenze vcera vecer mi s placom zavola kocka sktorou som bol mesiac ze lutuje to ze sa somnou rozisla ze jej chybam a chce aby som jej odpustil sme telefonovali dost dlho a ja som jej odpustil lebo ju strasne lubim ale uz to lutujem aj preto lebo mi napisala aj ta byvala s ktorou som mal ten milenecky vztah ze chce ist somnou von a chce aby som ju objal a dal jej pusu ze jej chybam a takto som teraz dobre pohorel lebo teraz sam neiem ktora cesta je ta naspravnejsia ist za byvalou po ktorej tuzim alebo za kockou ktoru lubim alebo za kockou ktoru som chcel 2 roky :( je to proste ako nejaky cudny pribeh s romanu a teraz neviem ako sa rozhodnut lebo ja chcem jednu znich lenze neviem sktoru mi to ako dlho vydrzi lebo ja chcem zabudnut nato aky som bol predtym a chcem uz konecne dlhy vztah na niekolko rokou a nie mesiacou alebo dni aj ked niektory mi hovoria ze mam len 21 ze nech si este uzivam ale z uzivania mi uz stacilo

jajka001_

ja by som povedala ze kafik dobre povedala - ani jedna, ostan s nimi kamos, daj tomu cas, ponatahuj ich a uvidis ako sa to vyvinie. baby zabojuju ked maju zaujem.

johnyi

martin sry ale pripadas mi stasne detsky, nedospely, nevyzrety, pises ze chces vazny vztah co ti vydrzi roky a uvazujes nad tym ze by si to tahal zo vsetkymi troma :D a pre mna je tiez nepochopitelne ako mozes "lubit" viacej ako jednu. Podla mna podrebujes dozret a myslim si ze v tvojom pripade to este potrvaaa

kajka01

a este som zabudla dodat k tomu ze by si nechal vsetky tri...dal tomu volny priebeh a casom to osud zariadi sam bud sa das dokopy s jednou z nich ale ti vbehne do cesty stvrta a uplne zabudnes na tieto pri nej :)

kajka01

mne toto pride este dost pubertalne.. skor a mi zda z tvojej strany, ze vlastne ty chces kazdu co prejavi zaujem o teba..:))
zamysli sa preco si ste sa rozisli s byvalou( 7 mesiacov) preco s byvalou (1 mesiac) a ci tuzba spoznavat dievca s ktorym si este nic nemal je naozaj velka a taha ta to k nej...
nemozno milovat troch ludi naraz..
mozno by bolo najlepsie nechat tak vsetky tri a zacat odznova :))
ale to ty isto nespravis

martinnn

tak hej rozhodnem sa iste dakujem za rady lost ty si ma pobavil :D a janka55 hej mam 21 len tu je ten problem ze som trochu zmateny stoho lebo tak ako to mam povedat ja som do svojich 17 rokou nemal vobec ziadny vazny vztah ale odkedy som zacal makat na sebe cize mam ako taku postavu tak to je ine teraz ma niektore baby uz len pohladom vyzliekaju :D skusenosti mam dost ale tak inac chcel som skusit aj to ze to tahat zo vsetkymi trroma nara ale to by som uz bol riadny ku**vnik a to by som ja nevedel spravit ziadnej babe
Kafik neboj ked sa konecne uvedomim a rozhodnem sa ze vlasne chcem tak dam vediet :)

kafe

Neboj sa, ak nejede o život nejde o nič. Jednoducho si jednu vybereš a bude. Ja by som na to išla vyraďovacou metódou - kočku s ktorou si chodil mesiac poznáš najmenej. Kočku, ktorú si chcel 2roky nepoznáš vôbec, takže tá je tiež z kola von. No a zostáva tu bývalka... Lenže takto bezpocitovo by som to riešila JA. Asi najlepšie by bolo držať si odstup od všetkých troch a povedať kočkám aj dôvod. Popros ich o radu, čo by robili oni na tvojom mieste a tá, ktorá ti dá najlepšiu (najzaujímavešiu) radu, tú si vyber. He-he, a budeš ako kráľ z rozprávky Soľ nad zlato :)
A teraz vážne. Ak si vybereš jednu z týchto troch, furt budeš pochybovať, či si si vybral správne a čo by bolo, keby si si vybral nejakú inú.. myslím že v tejto chvíli ANI JEDNA kočka neni pre teba. Daj si pauzu, zostaň s nimi kámoš a časom sa to vyvŕbi aj samé (a aj tak skončíš s nejakou štvrtou). Ak sa budeš snažiť silu mocou rozhodnúť rozumom, len to pos..kazíš. Rozhodnúť sa srdcom je asi nemožné, lebo každá kočka má čosi do seba...
A prosím ozvi sa, ako to dopadlo.. ma to prevelice zaujíma :)

janka55

poprvé sa hlavne uvedom.nemyslím to ironicky,ale vážne.ak chceš dlhý vzťah tak sa tak aj správaj..ak píšeš,že máš 21 rokov,nejako ti neverím..allebo si ešte nedospel...jednu miluješ,druhú ľúbiš,tretiu chceš...nemôžeš milovať tri naraz..to je potom psychická porucha,pri ktorej si hľadáš ideálnu ženu,ktorá by možno vznikla spojením tých troch..
tak veľa šťastia,vyber si tú správnu :)