cvičenie a priberanie

paja13

posilovna je uplne najhorsia vec co moze byt pre babu...najma ak chce mat pekne zenske krivky a nie telo ako chlap...Ja chodim behavat...a ubera mi to na hmotnosti...a nepriberam nikde!!!

karlicka

aj ak málo ješ,nechudneš.metabolizmus sa spomalí...ja cvičím,lebo sa mi zdá,že som na objemoch nabrala. u mňa to je tak,že ked sa nehýbem-pribrám...
každý organizmus je iný,inak reaguje

zuzic

no ja som zacala chudnut a potom cvicit a odvtedy co som cvicila som uz neschudla...ale znami hovoria ze ako strasne som schudla takze aj ked vaha nejde dole, ale miery su lepsie:)
ako uz bolo povedane neriad sa vahou ale radsej sa meraj:)

mate59

sa ti pretransformuje telo,postava by sa ti mala pekne vytvarovat,váha ti môže zostať, ale budeš sa dobre cítiť,pohyblivejšia, nezadýchaš sa a tak.
Najlepšie je zmerat sa v páse.Ak máš staré oblečenie, v páse musí byť volné,stehná môžu zhrubnút,ale obsah tuku v tele sa zmenší,svaly sú ťažšie.Porovnaj sa na fotke pred začatím cvičenia a teraz.

vierca

suhlasim s ingrid..a je pravda ze sval je tazsi ako tuk tak preto clovek ktory zacne cvicit moze zacat na vahe naberat.tiez by som sa tym neriadila

ina_ingrid

ZA NECELE 2 MESIACE TRENINGU V POSILNOVNI PRIRASTOK CCA 5 KG :D AK SA ZMESTIS DO TOHO ISTEHO OBLECENIA, TAK NESTRESUJ
RADSEJ SA MERAJ AKO VAZ...