Mam velky problem,rodina,skola moja buducnost

Príspevok v téme: Mam velky problem,rodina,skola moja buducnost
lenuskaaaa

Ahojte chcem sa s vami podelit a vypocut si hlawne nazory aj druhych,som v druhom rocniku na ucilisti pritom som mala na zakladke jednotky mam este dva mesiace do konca roka,rodicia ma nutia do skoly ist lenze pre mna je to bezpredmetne ked sa tam nic neucime,zajtra idem za riaditelom a podat si prihlasku na gympel,lebo som mala jednotky na zakladke a radsej od zaciatku zacat aj ako osemnasrocna na skole co ma bavi ako kvasit medzi sockami za to len ze hurao dva roky skoncim..a co z toho ked to tam nenavidim spoluziakou dementou,prax strasna nuda obsluhovat niekoho a zadarmo ..lenzze ak prestanem chodit do skoly mama pride o pridavky,ale mne je prednejsie zdravie ako dake peniaze ked som taka vystresovana zo skoly ze bud dva dni nejem a potom dva dni zerem tak ze musim mat nieco v papuli a miniem aj 10e na cipsy sladkosti za den..prosim o vyjadrenie vasho nazoru

ja hm

prihlasky na gympel sa uz podavali, aj prijimacky boli, takze aj tak ta asi nevezmu od tohto septembra. a dalej musis ratat s tym, ze na novej skole budes najstarsia v triede a mozno nezapadnes do kolektivu. co ta na tej skole stresuje vlastne? myslis ze gympel by ta nestresoval? a co planujes robit cez prazdniny? totiz tam nejde len o pridavky. ked teraz skoncis skolu mama pride o pridavky, ale to je len 20eur cca. ty si budes musiet najst pracu. ak si ju nenajdes, tak sa budes musiet hlasit na urade prace a dokazovat mu pravidelne, ze si hladas pracu. urad ti ziadne peniaze davat nebude, ale bude za teba platit do zdravotnej poistovne. ak nesplnis nejaku jeho podmienku, budes si to musiet platit sama. takze moja rada- vydrz na skole kde si apon do prazdnin, nejak to zvladnes a potom si odychnes. s prestupom na gymnazium ti neviem poradit, ale pracu s terajsou skolou mozes robit aj bez skoly. a zase gympel bez vysokej ti je tiez nanic. ale kazdopadne by som do leta na skole bola a potom si uzila prazdniny