Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapach novych topanok

Príspevok v téme: Zapach novych topanok
veverica5

Caute, prosim o radu. Vcera som si u Cinanov kupila cierne lodicky, az po prichode domov som zistila, ze strasne zapachaju akymsi lepidlom, alebo cim. Nechcem teraz, aby ste ma poucovali o tom, ze u cinanov sa kupovat neoplati, tie topanky nemam na kazdodenne nosenie a naozaj som do tohto druhu obuvi nechcela vrazat vela penazi. Skor ma zaujima, ci nepoznate nejake metody, ako ten smrad aspon zmiernit. Uz druhy den ich mam na balkone, takze ich vetram, ale nejaky iny sposob? V com ich umyt, a pod. Budem vam vdacna. :)

odpoved

keby len od cinana, ale ja som si kupila v danea v eurovea balerinky za 27E a smrdia rovnako, na terase som ich vetrala tyzden, nic...nasprejovala sprejom proti zapachu, nic..smrdi mi od nich cely botnik. Myslite ze ich mozem reklamovat pre zapach?

anjelik9

poviem vam to tak ja mam skusenost taku že ten smrad vydrží dovtedy kym ich nespálite =) ja mam tiež jedny topanky čo som narýchlo kupovala tiež sa mi do nich nechcelo vražať peniažky a som aj rada bo som zistila že si mam kupat topanky ktore su mi menšie bo ked sa mi roztiahnu tak ich bude mat jak šlapky =) párkrát do roka ich obujem ale vnutri sa už praskaju tak pôjdu už do nebíčka =) a fakt už od činana nechcem žiadne radšej v normalnej obuvi lebo ten smrad je hrozny a hlavne ked to nechas na malej chodbičke a potom utvoríš =DDD

hassy

osobne si myslim ze cierne lodicky je jedno z must-have pre zenu, a aj mozno keby si ich nenosila casto, do takych sa oplati vrazit aj trosku viac :)

hassy

toto uz nevyvetras, chod ich vratit a kup si ine...aj ked nechces do nich vrazat peniaze, daju sa kupit aj lacne a pekne, napr. v deichmane-maju za prijatelne ceny a su aj pohodlne, na tie od cinaka budes akurat nadavat lebo po 10tich minutach ta v nich zacnu boliet nohy a po 20 chrbtica. alebo ked chces fakt ze velmi velmi lacne, tak maju aj v tescu, tie F&F, tie nesmrdia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapach novych topanok - Fórum - ZDRAVIE.sk