Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uder do hrudnej kosti

Príspevok v téme: uder do hrudnej kosti
alternan1986

Pred dvoma dnami som nestastnom nahodou dostala laktom uder do hrudnej kosti, miesto medzi klucnou kostou a pravym prsnikom, naststie zasiahlo kost, nie prsnik. U lekara som nebola, no miesto mam na dotyk trochu bolestive... ale to je myslim si normalne. Niekedy citim slabu bolest aj bez dotyku, inokedy ani vtedy, vobec.. Kedze je uz dva dni po tejto nehode, nemusim sa obavat nejakeho vnut. krvacania ci zrazeniny? Asi by sa to uz prejavilo hned, nie? Nemam problem ani s dychanim, ani nic ine. Na tom mieste nemam ani len modrinu. Len sa pytam, kedze je to take nestastne miesto, jednak kvoli plucam, aj prsniku..

edinocka

Ja mam podobne problemy,len uz pretvavaju dlhsie ako tyzden a s rozdielom ze ma to picha aj znutra,pri dychani, pohyboch. K lekarovi zas nechcem ist, nakolko som v zahranici a nevedela by som komunikovat s lekarom.

alternan1986

Nieco taketo som potrebovala pocut... dakujem :) Je to fakt o tom, ze na to myslim a potom to zaboli... :) Nechcem bezat s kazdym uderom k lekarovi... navyse o mesiac som prave objednana v ramci preventivky aj na sono prsnikov, tam im to pripomeniem a usitim sa, ci som fit.

mellinda

Pravdepodobne ta to boli len z udretia, to moze par dni trvat, navyse ak na to aj myslis, citis to viac. Ja som mala podobny "uraz" vela rokov dozadu, kedy som na telesnej dostala riadny uder loptou a este k tomu aj do prsnika. Par dni ma to bolelo, a citila som to, ale potom preslo a bez nasledkov. :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uder do hrudnej kosti - Fórum - ZDRAVIE.sk