kašeľ

ayurvedsky maser

Kasel:
Ozvi sa mi cez mail a mozme sa dohodnut na vystreni pomocou diagnostiky, ktoru vyuziva kozmicky program. Toto zariadenie je presnejsie a aj liecba cez tento system je ovela ucinnejsia nez postupy klasickej mediciny. Dokaze presne zistit ake bakterie, virusy, ci parazity mate v organizme a aj ich ucinne likvidovat.
Moj mail je: mpravda@zoznam.sk
S pozdravom Milan Pravda, Alternativna medicina, Poliklinika Liptovsky Mikulas

katalinka

viem ako ti je, ja mám tiež decká choré, ale jediný kto ti môže pomôcť, je lekár... atb zaberajú po troch dňoch a môj lekár tvrdí, že kašeľ niekedy trvá aj viac ako mesiac a nevedia zistiť príčinu... vírus sa určuje ťažko a kašeľ sa lieči skôr symptomaticky...
ja ak kašleme vynechávam : mlieko, múku a cukor... pri vlhkom kašli na noc dávam deckám prieduškovú masť... a takú tu klasiku vetranie, mokré uteráky na radiátor...
ako matke ti prajem pevné nervy a skoré uzrdavenie ...

kašel

nemyslím, že alergia, máme to všetci, jedna osoba dokonca zápal priedušie, tan kašel je taký hlienovitý už teraz, len to strašne dlho trvá, este sme takého niečo nemali

katalinka

Príčin ašľa je mnoho.... ale v tomto období by som uvažovala nad alergiou... nepíšeš aký "druh" kašľa máte.....
kašeľ sa lieči väčšinou 2 - 3 týždne...aspoň ja mám takú skúsenosť... ja osobne deckám dávam sirup od kašľu najviac 10 dní, potom už len po porade s lekárom, niekedy si telo vie poradiť i samo...
skoré uzdravenie (ak nezabrali atb tak ide skôr o vírus, prípadne alergiu treba sa poradiť s lekárom)