Diéta proti Celulitíde

Príspevok v téme: Diéta proti Celulitíde
suns

Ahojte babulky! Neviem, či sa tu takáto téma vyskytuje, ale potrebujem poradiť!
Po roku, čo beriem HAK tabletky, sa mi tuk začal ukladať do stehien a zadku a vytvorila sa mi viditeľná celula !Vážim 48kg, a celulitída ma ničí! Chcela by som začať papať zdravšie, už aj cvičím - kalanetiku :) Tak si skúsme poradiť, čo na raňajky, obed, večeru, veľa vody a tak :) Budem veľmi vďačná ! krásne leto prajem !

zidulka

Ahoj. Proti celulitíde je velmi dobrý jeden energetický čaj ktorý ti doda energiu a zbaví ťa odpadových látok ktoré sposobujú tie pomarančové hrudky v tele.

Karina

Za podporu nedakuj, to je samozrejmost :) No ja idem za par dni hak vysadit uplne, tak som zvedava, ci sa ta celulitida trosicku zmeni, mozno ustupi... Predsalen maju tie hormony vplyv mozno na metabolizmus tukov, tak sa to inac uklada... Ktovie :) ...

Tie kremiky by som aj ja s radostou odskusala ale je mi luto za to vyhodit peniaze a potom byt sklamana - jediny osvedceny mam od Garnier taky zlty s citrusami krem... Nie je sice primarne na celulitidu ale zpevnuje pokozku, je potom badatelne pruznejsia a vizualne sa ta celulitida akokeby "zjemni"..:) Ale rozmyslam, ze by som do toho sla... Samozrejme to nejako sklbit s cvicenim, uvidime.. :) Inac neviem ci je na veceru dobre musli, predsalen to je cukor a ten uz v priebehu dalsich hodin vyraznejsie nespalis... Na veceru by som ostala len pri bielkovinach a zelenine :)

suns

Karina, dakujem za podporu :)
mamina celulitidu nema, ani sestra... myslim, ze to maju na svedomi tabletky ! nikdy som nic take nemala, aj som pribrala asi 4kg a celula sa mi objavila presne pred rokom, ked som zacala brat tabletky.. teda po nejakych 3 mesiacoch.. vysadit ich nechcem, cize budem musiet iba bojovat :) v roznych americkych TV som sledovala dokumenty, kde testovali napr. od Nivea - Good Bye Celulitide pripravok, kde sa zenska natierala mesiac rano aj vecer, a vies ze ta celulitida jej vobec nebola vidno? a nespominali, ze by sa nejak specialne stravovala... ja mam taky rezim, ze chodim do skoly alebo do prace... ale tie ovsene vlocky si davam, zacnem ale pravidelne ! Na obed skusim nejaky salat a potom zase vlocky a ovocie... len sa treba aj hybat a pit :) Takze dakujem pekne za radu :) A Kicka - kebyze mam par stoviek eur navyse, to si pis ze chodim na lymfodrenaze :) a s radostou :)

Karina

Suns - mna tiez odkedy som zacala brat tabletky trapi celulitida najma na zadku a casti stehien... A to pri mojej vyske mam dokonca podpriemernu vahu - nechcem to davat za vinu tabletkam, mozno to mam aj geneticky dane :)...

Na celulitidu je najlepsie cvicenie a zdrava strava - ja ranajkujem kazde rano 30g cistych ovsenych vlociek (Emco - nie tie zapekane ale tie obycajne bez cukru) + 250 ml sojoveho mlieka a miska orieskov; na obed zvyknem mat zeleninovy salat + kusok ryby/syru/tofu/kusok maska; okolo 16 si dam 2ks ovocia a na veceru zvyknem este malu porciu bielkoviny + zeleniny...:) Toto stravovanie som zaviedla len pred asi 3 tyzdnami, momentalne mam vsak problemy s travenim tak som len na sucharoch a bananoch, ale uz je mi lepsie takze znova zacnem...:) Myslim si, ze to je na dobrej ceste...

kickaTT

pravidelna lymfodrenaz, cvicenie vo vacufite, viac ako 3 litre vody denne, ziadne sladke zbrndy =)

a inak uzasny je aj peeling collistar aj kremy =)