Zdrava vyziva

SladkyChrumi

Napriklad herpes je sposobeny nedostatkom vitaminu B. Staci B-komplex forte jednu tabletku dva krat denne, a o 2-3 dni uz nebude po herpese ani pamiatky. Ale to je zas vyzivovy nedostatok, a to riesi kvalitna zelenina. Ten B-komplex forte si mozes kupit v lekarni, zjes ho vynimocne ak bude treba.
Este ma napadlo, ze kopa zlych veci sa robi v nemocniciach a ulekara. Napriklad rontgen sposobuje rakovinu, ultrazvuk poskodzuje babo, stlacanie nadoru v prsniku sposobuje rozsirenie rakoviny. Samozrejme ak budete zdravo zit, ziadna rakovina sa konat nebude. A pripadna rakovina sa da lahko liecit.
Tiez pocas tehotenstva netreba chodit k lekarovi, aby neublizil babatku. Je dobre rodit doma, je to prijemnejsie a zdravsie. Nic nehrozi.
Tiez sa nenechajte zaockovat. Ockovacie latky obsahuju nervove jedy, poskodzuju mozog a sposobuju docasne ale trvale postihnutie deti.
Hmm, je toho vela, asi by sa fakt oplatilo vytvorit nejaku www stranku o tom. Ak sa mi bude chciet, tak spravim.

SladkyChrumi

Tu je zopar rad nechce sa mi pisat vsetko alebo hladat linky:
Zdrava strava je pestra strava. Maso, zelenina, chlieb... , vsetko co ti chuti, aj cokola drebars. Ide o to co v sucasnej supermarketovej strave chyba alebo co je tam skodlive.
V zelenine z obchodu uz vitaminy nie su, pretoze zelenina je zle skladovana a velmi dlho. Zelenina je ziva a spotrebuje tieto vitaminy za tyzden - dva.
Preto ako vyzivove doplnky je dobre brat vitaminy. Vitamin C dostat ho v DM drogerii 100 gramov za 2 eura. V lekarni nekupuj nic, je to predrazene a pridavaju do liekov skodlive latky. Vitamin C zmiečaj s cukrom a vodou. Chuti ako citronada, mnam. Vitaminy treba pit, jest, spolu s jedlom, zvysuje sa ich ucinnok niekolkonasobne.
Najlepšie je pozhanat si domacu zeleninu, vela ludi si ju na dedine pestuje samo. Za par e-ciek kupis.
Dalsia vec je nevarit zeleninu v nerezovych hrncoch, lebo kovy oxiduju a nicia vitaminy.
Do potravin sa pridavaju vselijake chemikalie. Ja si napriklad peciem doma chlieb v pekarnicke za 30 eur. Ten chlieb je vyborny, a z obchodu by sou uz nezjedol.
Velmi chutne a zdrave je pridavat zeleninu do varenia, napriklad k masu. Na druhej strane treba vyhodit vsetko korenie a vegetu. Drazdia a zatazuju organizmus. Potom vyniknde prirodzena chut potravin, ako aj zeleniny.
Vyborne su zeleninove salaty s majonezou. Majoneza bude domaca alebo helmans. Napriklad nastruhat kapustu na drobno, pridat sol, lyzicu oleja, 2-3 lyzyce majonezy a rozmiesat. Manm.
Zdravy je pobyt na cerstvom vzduchu, na slniecku. Pozor, nespalit si kozu. Biela koza sa ma opalovat 20 minut z aden, tmavohneda 2 hodiny. Takze pri dlhom pobyte na slnku si dat koselu a tak. Nepouzivam ziadne kremy, fuj. Hnede podkozne farbivo opaleneho tela chrani kozu dobre. Ale len 2 hodiny, pozor. Dlhsie sposobi popaleniny.
Dobre je aj teplo v skole, praci ci doma. Tiez pohoda a ziadne stresy.
Telo je jeden celok. Zdravie je jedno. Choroby vyplyvaju z vyzivovych alebo inych nedostatkov, pripadne nejakej otravy. ako su cigarety, kovy v tele, antibiotika, lieky od lekarov.
Nemozno skumat a liecit jednotlive choroby, ale treba pristupovat k telu a zdraviu ako k celku.