Nemam sa s kym porozpravat

Príspevok v téme: Nemam sa s kym porozpravat
amia

Co mam robit,ked mam taky problem,ze ho neviem vyriesit,nieco ma stve,ze som strasne rozculena,zufala,na dne,nevladzem dalej, chcem sa o nom s niekim porozpravat,komu by som doverovala,ale nemam nikoho s kym by som sa mohla o tom porozpravat,mam taky panicky zachvat,neviem sa upokojit,zle som spala,citim sa uplne na dne.Dam aj email adresu.Trva to asi tyzden,ale teraz uz fakt nevladzem.

WSJGJFGFHGF

asi si pozorne necital co pisala Gima ,tato stranka je o tom aby si sa vykecal.Vola sa nenam sa s kym porozpravat.Pomylil si si stranku ,musis najst novu OHOVARANIE a ty tak mudes prvy

WSJGJFGFHGF

presne soffa,ja som snimi tiez skoncila,ked som zistila ze su falosne,tiez ich to pekne stve ze snimi nikam nechodim a to maju dalsiu pricinu ma ohovarat.

lDenzl

WSJGJFGFHG
tak u teba uz na sto percent viem,ze patris k tym zenam co ohovaraju.....
A to mi daju za pravdu aj ine zeny.Ze gima....mylim sa?

gima

denz jasne,sme ludia a nie stroje a kazdy ma nejaku tu chybu na krase
vies ja priam neznasam ohovaranie,lebo mne sposobilo vela trapenia a nikdy som neohovarala bez priciny,len aby som niekomu skodila a mam aj taku kamosku,ktora neohovara

gima

podla mna ohovaranie je ked niekto bez priciny hlada chyby u inych a za kazdu cenu znemoznuje ludi-cloveka
a to,ze mi tu piseme ako to chodi,este neznamena,ze ohovarame
to by sme museli konkretnu osobu si vziat na paskal a zacat ju ohovarat,nemyslite?
a ked tu bezi taka tema,tak ako sa mame vyjadrit k nej,ked nemozeme napisat nic?
mne vadi aj take ohovaranie,ked neohovaraju mna,ale sedim niekde poblizku a musim pocuvat ako ohovaraju ineho cloveka a nie je to velmi prijemne
pocula som jednu zenu,ako ohovara druhu,ze sa lici ako 15-nast rocna a ked som sa pozrela na nu-o nic lepsie nebola nalicena-bola presne tak nalicena ako ta zena,ktoru ohovarala :)tak som sa musela v duchu smiat

WSJGJFGFHGF

vies co Doubledok myslim si ze tie zenske co ohovaraju na tieto stranky ani nevkrocia,nechcu sa totis dozvediet pravdu