Nemam sa s kym porozpravat

Príspevok v téme: Nemam sa s kym porozpravat
amia

Co mam robit,ked mam taky problem,ze ho neviem vyriesit,nieco ma stve,ze som strasne rozculena,zufala,na dne,nevladzem dalej, chcem sa o nom s niekim porozpravat,komu by som doverovala,ale nemam nikoho s kym by som sa mohla o tom porozpravat,mam taky panicky zachvat,neviem sa upokojit,zle som spala,citim sa uplne na dne.Dam aj email adresu.Trva to asi tyzden,ale teraz uz fakt nevladzem.

WSJGJFGFHGF

ak som sa ta dotkla Denzl tak to ma mrzi len nechapem naco su tieto stranky ked sa tu nemozes ani vyrozpravat bez toho aby ti tu nejaky "chlapy" do toho kecali.ale asi to tak ma byt ved bez vas by tu bola nuda,keby ste neprovokovali

WSJGJFGFHGF

a ty Doubledog,tiez to podobne co som pisala Delznovi,co tu robis na tejto stranke,len INTRIGY ak sa nudis chod vyvencit psa alebo seba.

gima

presne tak,ani moj zivot nestoji na tom aby som ja ohovarala,ako som pisala pre mna je to ZB.MLATENIE SLAMI

a len tak mimochodom my neohovarame len piseme ako to chodi a konstatujeme ake to je a to je velky rozdiel

soffa

striktne oddelujem pracu a sukromie.mam v praci kolegyne aj kamosky,ale nejdem s nimi sadnut,aj ked ma na kolenach prosia.proste som bola 2 krat,a povedala si nikdy.zeby ja po robote pri kave v podniku rozoberala zase len robotu,a ohovaracky,tak to si neprosim.mam inych a lepsich kamaratov,ktorych zaujima ako sa mam ,co mam nove,a nie klebety,zavist,urazky a ktovie co este.a mam pokoj,len kazdeho stve preco nechodim s nimi von.

doubledog

ano, jasne, vy ste tie uprimne a citlive, co chcu ostatnym dobre, a tie druhe zeny su zavistlive mrchy, co kritizuju vasu domacnost, beru z toho energiu a nezametaju pred vlastnym prahom.

a vy samozrejme neohovarate nikoho, to len tie druhe to robia

:)))
toto je fakt na smiech

WSJGJFGFHGF

sorry Denzl ale jediny kto tu ohovara si asi ty,skaces tu s jednej stranky do druhej len aby si bol dolezity,ak mas ten pocit ze ohovarame tak tu neloz.