Operacia

Príspevok v téme: Operacia
angelika207

Ahojte.Mam cystu v prsniku a maju ma operovat,no a dost sa toho bojim.V zivote som nemala ani ruku zlomenu a je to pre mna tazke obdobie.Vyse mesiaca som ani nespala(3tyzdne cakam na vysledky testov)a najhorsie na tom je,ze nic neviem,len to,ze to treba vybrat a za tym ja to nechcem,ale neviem ci sa mi to oplati rizknut ked z toho moze byt o 5rokou aj nieco horsie....dakujem za rady

Angelika207

dakujem pekne..nech uz som potom a precitam si o tom co si mi poradila lebo dost som proti tomu aby ma operovali..este raz dakujem

Angelika207

brali mi vzorku,neviem ako sa to vola,ale lekar mi povedal,ze treba to vybrat a zajtra mi maju prist vysledky ci to nahodou nieco ine,ale tak mam len 20 takze dufam,ze nie.a poradit sa s niekym..to je v tom,ze moj obvodny lekar je starsi pan a on vsetko rychlo a rychlo,takze neviem za kym by som isla...

marfuška

Je tu niekde téma myom, cysta a je tam debata o Indonale.Je to prírodný prostriedok na ničenie cýst.Skús si to nájst a prečítaj si príspevky.Možno by stálo za to vyskúšat ten Indonal.

marfuška

Angelika a aká je velká tá cysta.Čo keby si sa išla poradit aj ku inému lekárovi,či je operácia nutná.A na aké testy čakáš?Robili Ti nejakú punkciu?Ja som bola operovaná pred vyše 2 rokmi, trochu na iné veci, ale ked mi prišiel výsledok s termínom operácie, zobrala som dokumentáciu a bola som sa poradit u obvodnej/musím podotknut, že mám vynikajúcu obvodnú/, a kedže robím v nemocnici, tak som bola aj na porade pri našej primárke.

jennynne

angelika, ja som tiež mala cystu a nevybrali mi ju. po roku a pol sama zmizla. prečo ti ju chcú vybrať? akú ju máš veľkú?