Ofina na bok

žažiká

no neviem ale ani cez make up pokozka volne nedycha tak preco by mala ofina vadit viacej ako make up, ja mavam casto ofinu kratku zostrihanu sikmo nad obocie a mne sa vyrazky na cele vobec nerobia...

fika

plet nebude volne dychat to mate pravdu.staci ked pred tym ako pojdes von poriadne umyjes tvar vodou a poriadne sa utries do uteraka.ja si vzdy davam ladovu sprchu,dezodoranty a potom sa menej spotim :)..alebo existuju predsa aj navlhcene servity a kozmeticke tampony,tak ked budes mat masnu tvar tak sito vonku len pretries :)

fika

plet nebude volne dychat to mate pravdu.staci ked pred tym ako pojdes von poriadne umyjes tvar vodou a poriadne sa utries do uteraka.ja si vzdy davam ladovu sprchu,dezodoranty a potom sa menej spotim :)..alebo existuju predsa aj navlhcene servity a kozmeticke tampony,tak ked budes mat masnu tvar tak sito vonku len pretries :)

a_n_n_a

Ďakujém Vám pekne.. tú ofinu si najskôr až cez prázdniny nechám, ale aj teraz už je dlhá tak si ju asi ani neskrátim a nech bude jak bude. A ozvem sa jasné :)

eviana7

ja som si dala pred rokom ofinu,tiez akurat na jar a leto a vsetci my do toho nadavali,ze naco som si preboha dala ofinu a teraz na jar a leto???a ze sa strasne vyhadzem a plet nebude dychat !!! a ine kraviny....poviem ti,ze uplne v pohodicke som nemala vyrazky a v podstate uz ich ani nemam,teda pokial nefajcim to sa vzdy strasne vyhadzem s cigariet..Ja som sa vlastne zbavila vyrazok tak,ze som na ne nemyslela...Ked sa mi pred rokom objavila vyrazka hnusna obrovska hnisava mala som z toho dobre depky a hlavne ked sa mi este aj ludia smiali:( nemysli na to!!!Ked ti zacne nejaka malicka vyrazka kasli na nu!Vobec nerozmyslaj nad tym...Hovor si,ze mas super plet a nemysli na to,ze sa ti vytvoria vyrazky lebo sa ti fakt vytvoria mam to z vlastnej skusenosti vsetko zavysi od psychky naozaj vsetko!Ja tiez nepouzivam make-upy podla mna uplna hovadina a vobec sa mi to nepaci ak si to nejaka spoluziacka da a ma to uplne hrozne rozotrete a biely krk no hnus...zbytocne vyhodene peniaze a vraj to este viac tie vyrazky dusi ten mejkap...A chod koznej,urcite:) mne tiez strasne moc pomohla,aj ked niekedy mi este viac pokazila tvar..Drzim ti palce,akne je hrozne:(

kamikadze12

ono viem ze to nie je moc esteticke,aj ja mam vyrazky na čele a tiez sa za ne hanbim ale ofina ti ich ešte zhorší,lebo plet nebude volne dychat pod ofinou...a sama dobre viem ,že na čele sa najtazsie maskuju vyrazky a je to velmi tazke zamaskovat ...ja makeup vobec nepouzivam,mne sa to proste nepaci si to cele prekryvat,,,,no neviem .daj vediet ako sa rozhodnes a ktory make up zvolíš:)