Menstruacia-kusky masa?

Príspevok v téme: Menstruacia-kusky masa?
jaja:)

viac krat som si vsimla ze pri menstruacii zo mna vysli take hrudky krvy ale dnes som citila ako zo mna vyslo naraz vacsie mnozstvo krvy sla som sa pozriet tobrala som to do toaletaka ale zistila som ze to bol ako keby kusok tkaniva kusok masa...
neviem co si mam mysliet :(
co to je stalo sa vam to uz dakedy ? :(
mam pravdepodobny zapal vajecnikov moze to mat suvis ???

kika2666

no mam 10 dni pred menštruáciou mala som špinenie a taky maly kusok ako pri mrche vyšiel bola som u lekara a samozrejme všetko je ok

barbi33

Ach jemine zeny , ved to je sliznica maternice ktora sa pri kazdej menstruacii musi oddelit, a nasledne sa opat obnovi, nemajte strach :D nie ste chore

milovna

zabudla som ti poradit,ze to je totiz sliznica z maternice,ktora pocas menstruacie sa odlupne z maternice,je to taka postielka kde sa uhniezdi vajicko pri oplodneni aby plod kde sa vyvijal mal vsetky ziviny a bla bla.ved naco je internet,tam sa vsetko dozvies

milovna

ze maso hahaha si ma dobre pobavila.tak toto uz je masaker co sa tu clovek docita.moja najprv si nieco precitaj o menstruacii a potom definuj pojmy,ze maso :-DDDDDDD

andaberlka

Menštruáciu mám cca 8 rokov, no v poslednych mesiacoch som si aj ja všimla tieto "útvary", ktoré zo mňa vychádzajú. Dôsledku čoho mohla nastať táto zmena?

maria1113

ahojte, zo mňa tiež minule vyšie taký kus krvi, že som sa zľakla, že čo to je. Bola som na VC a vyletel taký zvláštny kus, tak som ho zobrala a bolo také oválne fuj.