Zmenšenie výšky?

Príspevok v téme: Zmenšenie výšky?
Obryna

Ahojte, mam taky problem - som dievca, ale som velmi vysoka - meriam az 192 centimetrov, no proste hrozne, nici mi to zivot. A tak som sa chcela spytat ci viete ci existuje nejaka metoda na zmensenie vysky? Pripada mi to nerealne, ale ked je metoda na dosiahnutie vacsej vysky (davaju si ju robit najma japonky, zlomia im kosti a vlozenim implantatov ich nechaju narast dlhsie) tak by mozn nieco mozhlo existovat?
Som fakt zufala...nechcem zit takto ako obor.
Dakujem

muc

vyska sa znizit neda.

skus sa na tu svoju vysku pozriet inac. je to vec postoju. urob si z nej prednost. ja mam o 9 cm od teba menej, ale mensia by som nechcela byt ani za svet!

rew

moja neblazni.. aj ja poznam 180 cm baby ktore nosia brutal opatky a vyzeraju super..
denzl.. 100b za tu hlasku s hlavou :)

nexus

...v posteli sa to vyrovna, stara dobra pravda :) odskusana :))
neboj sa pojat aj mensieho junacika :))
ja by som sa ta nebal :)

bleee

Obryna, jedine, co ta moze trapit, je obmedzeny vyber partnerov (myslim, ze to, ze si niekde obcas trepnes hlavu, sa da prezit).
Zameraj sa na nieco, z coho mozes pri svojej vyske tazit, napr. sport. Je vela sportov, kde ta uvitaju - volejbal, basket, plavanie a pod. Skor tam stretnejs aj kocky, ktore su vysoke a aj vysokych muzov.
Moja sestra ma 181 a jej frajer 183. Bezne nosi 8-10cm podpetky a vobec jej to nevadi a nevadi to ani jej priatelovi.

Obryna

Dakujem Denzl...Ach len bodaj by to bola pravda...neviem, mozno to tak vyzera ze to je normalne, ale kedze ja to zazivam na vlastnej kozi viem ze je to sakra tazke.
Budem sa s tym musiet zmierit, nic ine mi neostava, ach jaj.

lDenzl

Nahodou poznam:)
A je kopec chalanov co sa im pacia vyssie kocky:)
Vidim po meste vela parov,kde zena je vyssia od chlapa a je to zlate:)
Aj mne sa pacia .

Obryna

Prosim nerob si zo mna srandu...ja som len zufala. Poznas tak vysoke dievca? Ja osobne nie...Proste je to tazke psychicky, vsade vytrcat z davu...a ktory chlap chce taku vysoku? Ziadny.
Nemozem si ani normalne oblecenie na seba kupit pomaly.