Duphaston

Príspevok v téme: Duphaston
Libuskaa

Ahojte, chcem sa spytat, mam uzivat liek Duphaston na upravu cyklu.Meskala mi menstruacia asi 17 dni a teraz som zacala brat Duphaston. Chcem sa spytat, ked mi este neprisla menstruacia, moze nastat este pred nou ovulacia, ked beriem Duphaston ?Alebo moze nastat ovulacia az ked sa upravi cyklus, cize az po menstruacii? Ake mate skusenosti?
Dakujem

terka :-)

Salaxa..ja som mala tiež sponntány potrat na začiatku 6.mesiaca :(
po dvoch rokoch som bola znovu tehotná a nasadili mi duphaston a brala som ho stále, hovorili mi že tak do 5.mesiaca by sa mal, ale ked sa žena obáva o tehotenstvo môže aj dlhšie.ja som brala do7.mesiaca...
A potom?.....narodilo sa mi veľké bábo 4.200 kg,,a komplikovaný pôrod, takmer sa mi udusilo bábo adokoncaaj ja,,,potrebovalasom okamžite kyslík,,,
nobolo to ťažké...
a kedže je duphaston hormonálny liek, asi bysa nemal brať príliš dlho,lebo potom zrejme dieťa nabera na váhe....
môj názor..

Requiem

Duphaston je podľa mňa dosť "blbý" liek, mne osobne vôbec nepomohol... No treba prejsť dva cykly, aby sa videlo, či pomáha alebo nie :) takže počkaj na menzes, znova si využívaj a potom uvidíš, či ti pomohol alebo nie..

martinaaaa6

Ahojte baby,
no tieto tabltky nechrania pred otehotnenim.Na 100%...A menstruacia ma prist do tyzdna po pobrati 20 tabliet.Pokial nie hlas sa u svojho gynekologa.

henusik

Ahojte,som po potrate 4 mesiac a uz 2 mesiac uzivam duphaston.Mozem otehotniet pomocou duphastonu?Ma niektora skusenost s tymto liekom?Dakujem.