Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

na ktorom rande prvy bozk?

dreambaby

Ja som sa na prvom rande este nikdy nebozkavala, bola to len pusa na licko.Klasicka pusa na pery bez francuzaka bola u mna najskor po 3 rande a francuzky bozk az po 5 rande.
Mozno divne,ale tak som to citila.Zatial som mala len 2 priatelov,takze to neviem posudit, ci je to ok alebo nie.No myslim si,ze sa to neda komplexne posudzovat.Ved niekedy clovek ma chut pobozkat toho druheho hned, inokedy zisti,ze si nesedia a nema ani chut ho bozkavat atd.A co sa tyka dovolovania si.Ide o to kolko mu dovolis, ak sa bude snazit dat Ti do pusy jazyk a odtiahnes sa,mal by to pcohopit a akceptovat to,nebyt dotieravy.Ak mu dovolis na prvom rande bozk a na druhom milovanie pravdepodobne bude mat pocit,ze uz moze vsetko :-)

Sherlock Holmes

ježiš... veď to je jasné... rob to, čo cítiš... ak sa chceš s ním vykusovať, tak sa s ním vykusuj... ak nechceš, tak to nerob.... a dovolovať si nebude, pokiaľ mu to nedovolíš....

bibba

hahaha asi tak. boze ludia vy nemate vlastne nazory alebo pocity podla ktorych by ste sa riadili? radsej podla pouciek a podla toho co je kedy priskoro podla toho a toho... trapne velmi.

bbluelily

Ja som mala bozk na prvom rande, a nie bozk, ale veľa bozkov, a teraz sme spolu 3 roky:) Tak sa nad tým netráp :)

nexus

....hmmm zalezi, ako si sadnete...
ja som mal 12 hodinove 1. rande...a koncilo poradnou krkovicou...a ocelovym objatim :)
a vobec to nebolo na skodu... mal som rad a vobec som si nemyslel "bohvieco"
lebo sme si perfektne rozumeli...a mali sme o com...
...ale vobec to tak nemusi byt...stava sa aj bozk na piatom rande a vobec to nemusi byt na skodu...

aj v tomto plati, ze skatulkovanie stoji za h..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

na ktorom rande prvy bozk? - Fórum - ZDRAVIE.sk