Male prsia, co papat

tinusska

ja mam male prsia, ale vsimla som si, ze ked mi ich priatel hladi, tak su potom vacsie, je to srandovne... a inak, ako som schudla, zmensili sa prsia, dost co boli male, este mensie.. a je to fajn.. som spokojna

petruska22

AHOJTE. NEVYZNAM SA VO VELKOSTI PRSIACH.. AKO MYSLIM ZE DVOJKY, TROJKY ATD.. MOZE MI NIEKTO PORADIT?? LEBO CHCELA BY SOM ZISTIT AKU MAM VELKOST, ALE FAKT NEVIEM.. LEN ZE SU MALE :(

123

ja mam velmi male prsia 70A a nikdy som nemala komplexy.Pacim sa vela chlapom a ani jeden sa nikdy nestazoval, ano chlap sa vzdy otoci za zenou, ktora ma 85C, ale verte, ze to neni radost nosit.Moja sestra take ma a ma s nimi väcsi problem ako ja.A hlavne nikdy nevie ci ju chce chlap kvôli prsiam alebo kvôli nej samej.Ja som na tie moje nulky hrda.

shakira

Ahojte, je podla vas nezdrave ked si kazdy den davam do podprsenky gelovu-(silikonovu) vypchavku? Nemozem z toho mat po nejakom case problemy, lebo ja mam male prsia a stale si ich vytlacam push-upkou. Niekedy mi tie silikony drazdia bradavky, je to nebezpecne?

xantipa

prsia rastú asi tak do 21 roku života a behom neho sa menia, t.j. na ich tvar vplýva hmotnosť, rýchle chudnutie, materstvo, vek. Treba si dať záležať na správnej podprsenke lebo aj tá može sposobiť zlé držanie tela a tvar pŕs, dokonca pri dlhodobom nosení nesprávnej podrpsenky sa zvyšuje riziko nádoru prsníkov. Malé prsia všeobecne majú veľa výhod, lenže veľa mladých a neskúsených dievčat si to neuvedomuje, bohužiaľ. Tie s veľkými prsiami majú problém s plavkami, oblečením s výstrihom, výberom podprseniek, pri športe im zavadzajú aj pri sexe sú hanblivejšie. Treba aj s menších nedostatkov urobiť výhodu. Ak ste spokojné samé so sebou, bude vás tak vnímať aj okolie a partner. Žiadna žena nie je dokonalá.

aaadka

Ja mam 20rokov,164cm, 52kg a prsia 80B,co poviete stacia k postave?Ja by som barla este trosku väcsie ale uz zrejme tazko podrastu...