Male prsia, co papat

aaadka

ja mam 80B, to su tiez male prsia a som strasne rada, v dnesnej dobre sa chalanom take pacia nie ovisajuce ozruty s obrovskymi bradavkami...bueee, take sa pacia len starym uchylakom a malym nadrzancom, inak normalny chalani uprednostnuju taketo

wew

presne tak, babeny majú pravdu. Ja som tiež jedna z tých plohších a tiež sa nad tým radšej nepozastavujem. Mam priateľa, jemu sa páčia tak prečo si lámať hlavu...a ešte niečo, počula som že baby s malými prsiamy su v posteli ovela šikovnejšie a obratnejšie (:

mk

Nič si s toho nerob. Niesi jedina čo má taký problém. Ja tiež nemám veľké prsia a ak ti mam pravdu povedať som rada.

adkalc

Mozes byt rada, ze mas male prsia, daju sa zvyraznit tym spravnym spodnym pradlom. Ja mam prsia velke, problemy s chrbticou, uslintane pohlady a blbe poznamky chlapov. Desat rokov som sa schovavala za siroke oblecenie. Velmi tazko som prijimala sama seba a aj doteraz mam, hlavne v lete, obcasne mindraky. Ziadnymi vitaminmi ti prsia nenarastu, takze radim investovat do kvalitneho pradla. A naozaj nemas byt z coho zufala.

Angelika207

lieky ti nepomozu...aj ja mam male prsia a poviem ti,ze chalanom sa to paci.nezufaj.ver si a maj rada svoje prsia!