Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

septembrove dieta

anjelik9

ja som tiež novembrová a neznášam keď takto hovorí že som šla o rok neskôr do školy šak do zápisu idú jedny po zápise narodený druhí nie =p

zuzic

lizatko asi preto ze k nim necitim nic prijemne. ale napisala som ze nie vsetci lebo nikdy sa neda hadzat vsetkych do jedneho vreca. je to tak isto ako tu mnoho ludi nadava na ine skupiny ludi, povolania tak isto ibaze cest vynimkam. jednoudcho v niektorych veciach je podla mna nepotrebne nutit deti proti ich voli. pravdaze nie vzdy. ja som tiez v prvom rocniku vedela pisat aj citat lebo som sa naucila od surodencov ale bavilo ma to byt v skole aj ked som to vedela, tak isto ako som vedela vymenovat vzory a take...ale ten rok doma nelutujem

LIZATKO

zuzic preco psychologov nazyvas cvokari? myslis, ze len chory na hlavu ludia potrebuju psychologa? no je to tak, ked chcete dat dieta o rok skor do skoly a zle mu vychadzaju roky je potrebne ist na psychologicke vysetrenie, aby odbornik posudil ci to dieta je schopne zvladnut prvy rocnik. ja som septembrova a isla som o rok neskor, ale presunuli ma z prveho rocnika do druheho, lebo som sa v prvom nudila, vedela som uz pisat, citat aj pocitat, moja sesternica mala 25 augusta 6 rokov a uz konci prvy rocnik a je velmi nadana.

zuzic

maminka ver tomu ze to bude dobre:) poviem ti nikdy som nezazila take krasne zazitky ako vtedy ten rok co som bola doma bol nadherny a vobec cely zivot bude mat starosti tak tento jeden bezstarostny rok si zacne vazit az neskor ako ja:) inak nemam problemy so studiom ani s nicim takze ma to o nic neukratilo:)
denz a to je to. take male dieta preco by malo chodit k tomu zlemu ujovi ked nechce? len preto ze to chce rodic? doteraz nezabudnem ako som chodila k logopedicke ako ma nutili a ako som revala no stresy jak one...ja som odmietala spolupracovat a ona na mna kricala a ja som sa bala a aj tak ma nic nenaucila:) nakoniec ma naucil brat:) jednoducho ked to neni nutne nedavala by som dieta psychologovi len tak v takej banalite ved ho poznam aj sama.

macko36

Ja mam obe deti jesenne,oktober a november, takze obe isli do skoly o rok neskor. Velmi mi to vyhovuje. Budu podla mna uz rozumnejsi, ked skoncia strednu skolu. Ja som septembrova, so mnou isli rodicia k psychologicke, ci mozem nastupit do skoly 5-rocna a vlastne v prvom rocniku uz som mala 6 rokov. Uz 14- rocna som bola na strednej. Takze ja som ani nechcela svoje deti davat do skoly skor. Nevidim nijake problemy, v skole problemy s kolektivom nemaju, dobre sa ucia. Je ine rozhodovat sa kam na strednu,ked ma clovek 13 ako som mala ja a ked ma 15, ako moj syn teraz, uz vie, co ho bavi.Takze ziadne obavy....

maminkkka

diky , ja totiz nechcem ist s nou na psychologick testy...neviem neverim tomu ze to prospieva...moja mala,veelka je velmi na svoj vek vyspela a este nema ani 5rokov, ale zaujima sa skor o veci ktore zaujimaju uz starsie deti, ale s dovodu velkeho poctu deti vraj nepojde do predskolskej teda ani neskor do skoly....takze sa aj trochu obavam ked pojdu vsetky jej kamaratky a ona nie ako to bude na nu posobit...ale tak var to spolu zvladneme...
aspon si bude uzivat svoj bestarostny detsky zivot o jeden rok viac...:o)

lDenzl

zuzik....tak ale zas take sest a sedem rocne dieta zrejme nevie presne,ze ci to potrebuje ci nie:)
Ci ja som uz z inej doby ??:)

zuzic

mno ja som nepotrebovala este nastastie:) do skoly nam objednali, bola som na prvom a poslednom sedeni a stacilo mi bola som happy ze som sedem sedeni vynechala...a v nemocici ma nahanali specialne pedagogicky lebo som skolopovinna a to boli take kravy...to je vsetko vadi mi ze sa nespytaju decka ci ma vobec chut sa s nimi bavit predtym ako zacnu struhat tie ich nenormalne pohlady a otazky, z kazdej jednej som neutralne vykluckovala skoro ich porazilo bosorky jedny:P

anjelik9

mi sme mali spolužiačku čo bola narodena ete cez leto a nijako sa nepripísala na našu ujmu na zdraví ani mi na jej =) takže vada to asi nebude

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

septembrove dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk