Je to normalne?

Príspevok v téme: Je to normalne?
jezibaba

Ahojte mam 25 dve deti som sama s nimi,byvam u rodicov,mame velky dvojposchodovy dom mam 4mladsich surodencov takze doma sme 9.mame kazdy vlastu izbu.No ja som doma na materskej takze vsetko je na mne.Ja stale upratujem kazdy den aj rano aj poobede,problem malokto si u nas po sebe uprace.Snazim sa aby bolo stale navarene nieco upecene upratane.Ale nikto si to nevazi.Mama pride 10.30 rano z roboty je upratane,poperiem vyvesim to,bud varim ja alebo ona.ja ked varim tak zacnem skor ona kym sa priberie tak je aj 13hod,lebo ona musi najprv nieco ine a potom varit ako keby nemohla najprv dat varit a potom nieco popri tom robit.Ja to dokazem robit tak ze si dam prat a upratujem a kym upracem sa operie a vyvesim to.Alebo dam piect kolac a medzi tym umyjem riadi.Dufam ze to chapete.no pride sobota sme skoro vsetci doma ale ked ja nezacnem upratovat tak to nebude upratane,ako to viem?kolkokrat som sa aj ja na to vykaslala a nikto to neurobil aj tak som musela ja.A niekto mi bude vykrikat ze aj tak nic nerobim,ale ked je navarene upratane to sa vzdy samo to ja nie.oni budu sediet pit kavu ja blba nepijem a ja beham z handrou metlou a este ked nieco chcem je zle.A to mi budu aj iny ludia hovorit ale ty musis lebo si stale doma,a ked ta nebiju a mas co jest nemas sa co stazovat.Je to moja chyba beriem si vsetko tak osobne ssom citlivka a prehnane dobra na seba?neviem poradte mi

anjelik9

no veď ti robím dnes tiskovou mluvčí ne? =p

ale tak vieš napr aj moja mama je taka že ona veľa razy nič nepovie radšej to uprace aby sa nemusela s nikým hádať a ja dojdem za bráchom poviem mu že za to že si na intraku robí plaváreň z kúpelky tak doma nemusí že si to môže po sebe utrieť keď tam naprská aby som sa tam nemusela po druhý raz prizabiť on povie že nevie kde máme handre mu poviem a on si to utre no ale tak maminka by to spravila zaňho a bolo byt =) abo zbožňujem hrnček od kávy a otrusinky na stole v obývačke to tiež viem že v tom má prsty ale ja jak úplne tá naj sestra =D mu poviem že tie otrusinky sa samé neupracú a normálne aj čistý stôl nechá =) len treba buzerovať =D

Jetotak-ax

V každej rodine má každý vedieť čo má za úlohy a čo má robiť. Ak si to otec nevychoval ,tak nestojí celá rodina za nič.
Máte deti tak Vám majú všetci čo majú menšiu zodpovednosť pomáhať !!!!!!, či sa im to páči alebo nie !!!! Takéto darebné rodiny sú len na záťaž celej spoločnosti.

tak

pre mna budes starostliva mama, ktora potrebuje pracu, zmenu, inych ludi, inu cinnost, aj za cenu, ze nebudes mat domacnost tip top,ale budes psychicky fit, ano je to normalne, plne Ta chapem, celasituacia Ta ubija, tak sa pozbieraj, mas na to, vydrz, ...

anjelik9

šak polku tem čo som dnes rozklikla tam sa neprehliadnuteľne angažoval ale jak mi bonzol tak je marod tak sa nad nim zlutuj =DDD