Podvod...prečo?

Príspevok v téme: Podvod...prečo?
simea

Ako ste sa s tým vyrovnali? ja teraz prechádzam niečim podobným...boli sme s priateľom 3 roky a on sa mi teraz priznal, že ma podvádzal...ja neviem čo mám robiť...viem aj s kým a vraj niekoľkokrát...že najprv bol so mnou a mna zaviezol domov a išiel za nou...ale že to nebolo často...a teraz je to klamstvo o klamstve...jeden tvrdí to a druhý zase ono...mali sme krásny vzťah vôbec nechápem prečo mi to urobil...nič som nespozorovala...boli skoro stále spolu...a teraz mi najnovšie tvrdí, že si to s tou babou iba celé vymysleli...teda tak toto mu nezožeriem...

simea

mate59: ďakujem ti moc, máš pravdu veľmi mi na ňom záleží...ale moc ma bolí to čo mi spravil...som stále z toho v šoku...prajem si, aby to bol iba zlý sen...mám našťastie veľkú podporu aj z jeho strany rodiny...všetci ho za to odsúdili...neviem čo tým chcel dokázať...

simea

micusa: ale on mi tvrdil, že ja som lepšia ako ona...a ver mi, že mu pri mne teda nič nechýbalo ani čo sa týkalo sexu...vôbec neviem čo mu hentá nasľubovala...pýtala som sa ho, že či bola lepšia než ja a on, že nie...a stále len reval jak malé detsko, že ho to mrzí a najnovšie si vymyslel frázu, že si to len vymysleli...vieš on je bohatý a ona išla zrejme len potom, aby nám zničila vzťah a myslela si, že on bude s ňou...ale už prišla na to, že to tak nebude...a teraz vyplakáva svojmu frajerovi, že ako veľmi ho miluje...ja neviem čo mám robiť...jeden mi radí tak, druhý zase tak...zajtra budeme mať fakt dôležitý rozhovor...
mate: no uvidím všetko zajtra...určite bude pauza a uvidím, že ako veľmi si on váži nášho vzťahu...či bude o mna vôbec bojovať...

simea

no len keby ja som mala takú povahu...teraz je to všetko ešte veľmi čerstvé...a máš pravdu...nebudem mať pokoj pokiaľ mu to nevrátim, nech tiež vie, že nie len on si môže robiť čo sa mu zachce...a ja budem mať v podstate výhodu...a nebudem mať výčitky svedomia...ja som nebola tá čo sklamala...

micusa

toto poznam. vies teba lubi ale nelubi sex s tebou,, milenka ho uspokoji najlepsie. pri nej sa vykeca o tebe aka si atd.. vies ja bola v roli milenky.. nezvladla som to lebo mi ublizovalo ze pratelku nechce nehat. no on ma mal sice rad ale lubil priatelku. ked som ho ja nechala nasiel si inu milenku i ked mna stale otravuje. ale co to znaci,, ze ked raz zacne xciet sex od inych tak neprestane... zasluzis si lepsieho

simea

chlapi to tak niekedy berú...no super...a čo keby som mu to spravila ja?šak teba milujem a s ním som mala iba sex...