plesňové ochorenie-KANDIDA

punk_zero

Na kandidu treba dietu hodit.

Cukor je hlavný zdroj potravy pre Candidu. Dobre je prestať jesť po dobu 5 - 6 týždňov cukor a akékoľvek ovocie (včítane citrusov), kukuricu, mrkvu a iné sladkosti. Dobré je jesť veľa cesnaku, cibuľu, kapustu a ostatnú zeleninu. Rano zjest na lacny zaludok citron, pockat pol hodiny a potom ranajkovat. Mozem to jest spolu s hlavkovou kapustou

• žádné cukry, ani fruktóza nebo hnědý cukr, ani cukry obsažené v ovoci nebo umělá sladidla
• žádné výrobky z cukrem, marmelády, kompoty, kečupy s cukrem, žádný med
• žádný chléb, pečivo, těstoviny, výrobky z bílé mouky, z bílé rýže, omezeně celozrnné obilniny
• žádný alkohol, káva, černý čaj, slazené a instantní čaje, limonády
• žádné banány, mandarinky, hrozny, broskve a sterilované ovoce
• žádná antibiotika, opatrné používání antikoncepce (pozor na kortizon)
• žádný stres, místo stresu si vychutnejte živou stravu v příjemné a klidné atmosféře

RNG

uloha doplnkov je len doplnit, co v strave chyba, nic viac.
Ale neviem si prtedstavit, ze by niekdo zjedol za hrst divokeho pamajoranu 3x denne, takze kapsule su tu na mieste.
Kokosak je fajn, toho sa da zjest plno v roznych jedlach a aj len tak niekolkokrat denne lyzicku do ust.

damian

Inac, pri discipline a vytrvalej zeleninovej (SUROVEJ!) diete, liecba nemusi byt draha. Cim striktnejsia dieta, tym menej doplnkov treba. Hlavne treba tie hlavne - protiplesnove a enzymy.

damian

Veru, aj ja nemam sil. Nechapem, ako RNG ma tolko sil. Treba si aj davat pozor, lebo sa o diete siria aj bludy, ako napriklad, ze je dobre pit a jest mlieko a syry - hlavne zdroje plesni. Veru, uz aj to sa mi dostalo do ruk.

evelina

iveta, na tuto temu sa bavieme v teme: plesne v tele. uz sa mi nechce vsade pisat to iste a myslim aj ostatnym. tak ked chces, precitaj si to tam o candide

iveta

Ja som sa takisto dozvedela, že mám kandidu aj zlatého stafylokoka. Kázala mi vyradiť: sacharidy a sladkosti, kvasnice; treba však pri tom užívať prírodné liečivá : chlorela a zelený jačmeň. Táto kúra má trvať 3 mesiace. Je to dosť finančne náročné, pretože chlorela je drahá. Ale myslím si, že to stojí za to.