Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hypnoterapia - chudnutie

Príspevok v téme: Hypnoterapia - chudnutie
bluemiina

Ahojte,

chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s hypnoterapiou pri chudnutí alebo či niekomu pomohla pri nejakých zdravotných ťažkostiach(fyzických,psychických).Potrebovala by som hlavne nejaké referencie na pána doktora Rudolfa Múdreho z Bratislavy a Petra Molnára z Levíc, ktorí sa hypnoterapiou zaoberajú.Ďakujem vopred :)

Lalia0603

Ahojte kocky,
takze bola som aj ja uz u Dr Danaja, teraz prave som sa od neho vratila. Prijemny clovek to sice je, aj rozprava k veci, ale nepovedal mi nic co by som nevedela. Napr. mam si dat vecer vodu ked som hladna. Ziadna hypnoterapia sa nekonala a ked som sa ho na to spytala, povedal ze on urcuje koho a kedy da pod hypnozu. Takze som si vypocula hodinovu prednasku o tom, ze si mam ratat kalorie a viac sportovat. To, co presne najdete na nete. A nechala som za tieto unikatne spravy 35 euro.
Takze Henrietka, mohla by si mi prosim Ta povedat, ako tebe konkretne pomohol ze si schudla? Ak to nie je privatna informacia. Dakujem

Lalia0603

Ahojte kocky,
takze bola som aj ja uz u Dr Danaja, teraz prave som sa od neho vratila. Prijemny clovek to sice je, aj rozprava k veci, ale nepovedal mi nic co by som nevedela. Napr. mam si dat vecer vodu ked som hladna. Ziadna hypnoterapia sa nekonala a ked som sa ho na to spytala, povedal ze on urcuje koho a kedy da pod hypnozu. Takze som si vypocula hodinovu prednasku o tom, ze si mam ratat kalorie a viac sportovat. To, co presne najdete na nete. A nechala som za tieto unikatne spravy 35 euro.
Takze Henrietka, mohla by si mi prosim Ta povedat, ako tebe konkretne pomohol ze si schudla? Ak to nie je privatna informacia. Dakujem

Lucia234

Henrieta prosim Ta ako prebiehalo prve sedenie? Ake to bolo? Mozes mi prosim ta napisat o Tvojich pocitoch pri hypnoze?

Henrieta L.

Ahoj, sice nemam skusenosti s tymi panmi, na ktorych sa pytas, ale ja som pomocou hypnoterapie schudla viac ako som povodne dufala :). Zaciatkom roka som bola na hypnoterapii u p. Danaja v Bratislave. Mala som 4 sedenia, z toho 3 v hypnoze a odvtedy chapem seba, svoju vahu aj zdrave stravovanie uplne inak. Schudla som 16 kil, som so sebou maximalne spokojna a vobec sa nebojim, ze by som niekedy pribrala naspat. Naucila som sa, ze to nie je o dietach, ale o dlhodobom pristupe, o novom postoji k celej veci. Mozem len odporucit. Najdes ho na www.hypnoza.info, je to velmi prijemny clovek, namas sa coho bat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hypnoterapia - chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk