Po kolkých dnoch lekár zistí že som tehotná..

Príspevok v téme: Po kolkých dnoch lekár zistí že som tehotná..
katkaag

Chcela by osm vediet Váš názor..ci je mozné ze by som bola tehotná...26 apríla som bola na rocnej prehliadke u gynekologa...a teraz 3 mája som mala dostat menzes, ale mám druhý den len slabulinke spinenie..aj to skoro vobec a to tretí den o pondelka...a tak neviem ci by som mohla byt tehotna..ked v pred týzdnom som bola na prehliadke a lekár mi nic nepovedal...ak som otehotnela mohlasom len pred prehliadkou lebo po prehliadke sme s priatelom uz sex nemali...tak ja neviem...bola by som velmi rada...ale test si nechem este robit...co si myslíte o tom...dakujem

katkaag

aj ked je to tazke, ked tužis po babatku..ale jednoducho to nevzdavaj len to prestan riešiť..zacni sa zaoberat mozno niecím iným..naco sa sustredís a uvidís ze to príde :) ja som napríklad zacala byt fanatik do chudnutia co sa mi aj zacalo super darit, takze som sa viac menej zaoberala len tým...no a zrazu...je po chudnutí :)

katkaag

dakujem..tak trosku som čítala tvoje posledne príspevky, v teme kde prispievas...ako dlho sa snazite s manzelom o babatko?nam sa podarilo asi po pol roku, aj to som nejak nesledovala plodne a neplodne dni..tak ma to aj prekvapilo...

katkaag

ahojte...takže test mi vysiel pozitívne :) sice este pre istotu ho chcem zajtra rano zopakovat, ale tak dufam ze to uz bude...teraz neviem kedy by mi bolo treba ist k lekárovi?

katkaag

datelinka..dakujem..tak ja si ten test vyskusam dnes spravit..lebo keby aj som nebola tehotna..aspon sa nebudem dlhsie nádejat...tak ked budem vediet vysledok napisem...

datelinka

katka, lekár určite nezistí tehotenstvo u ženy len cca 7 dní po možnom oplodnení. ani bežný tehotenský test to ešte nezachytí. je to páve čas, kedy dochádza k uhniezdeniu oplodneného vajíčka vo výstelke maternice. tehotenský hormón sa len začína produkovať, maternica je ešte nezväčšená. pri vaginálnom ultrazvuku by zygotu ťažko hľadal, aj keby si špeciálne upozornila ma možné tehotenstvo.

katkaag

aha..takze to nemusel vidiet, ja som ho neupozornila na to lebo vlastne az teraz som mala dostat ten menzes...a namiesto neho len slabucky hnedy vytok...no a v piatok mám ist na magneticku rezonanciu kvoli kolenu takze najneskor zajtra si ten test urobím aby sa nahodou nieco nestalo..keby osm naozaj bola tehotna

isabella

lekar to nesleduje pokial to nie je uplne zretelene, cize to je az u pokrocileho tehotenstva a hlavne ak ho na to neupozornis...
nechapem naco s tym testom cakas? urob si ho a hotovo