Trapna kolegyna!

Príspevok v téme: Trapna kolegyna!
bezbranna?

Mam alebo zacinam mat problem s kolegynou! Cestovali sme spolu aj s mojim priatelom vsetci z roboty jej autom. Moj priatel mal super naladu a rozpraval vo velkom, nie ako bezne. Ibaze oni dvaja sedeli v predu a rozpravali sa dost ticho, takze vela som nemohla pocut aby som sa zapoijila a ked uz som aj pocula, tak ona sa stale vyjadrovala len v druhej osobe (videl si, pocul si..) a ja akoby som bola vzduch. Dost sa ma to dotklo, lebo on je sice jej mensi nadriadeny, ale je v prvom rade moja kolegyna, ale mna v podstate ignorovala. Chichotala sa na kazdej blbosti a skvele si rozumeli, pritom viem ze mu bola aspon dosial nesympaticka. Jemu verim, lebo sa snazil byt v pohode, aby nas vozila castejsia. Ale ona sa mi nepozdava. My dvaja stojime na chodbe a ona prejde okolo s milym usmevom k nemu. Ja len kukam a dost mi to vadi. Je to moj frajer, tak by sa mala uvedomit!

miumiu

tina...a teraz si predstav kde sa prepadlo mne, ked som zistila, ze s nou chrape - na VALENTINA! Je to dlhodoby proces, nepride to zo dna na den - ja som bola v uplnom zadku (s prepacenim) tak 3 mesiace...ale potom som si uvedomila, ze to niekam nevedie. Odpovedz si na tieto otazky:
1. ako moj priatel reguje na moje vycitky?
2. Ako by som ja reagovala keby to bolo naopak?
Urcite by Ti to liezlo na nervy - a jemu asi tiez. Vycitky niekam nevedu, musis sa zacat mat rada a potom Ta mozu mat radi ini ludia. Zacni s tym, ze si na papier napis 5 veci, ktore su na tebe pekne-dobre. Uvedom si, ze si krasna zena - modelkou sa nestane hocikto (ja modelka naprikald urcite nie som :P). Ako clovek mas svoju hodnotu, uz si nieco dokazala. A vypadni von! To je rozkaz...vezmi kamosku, nahod sa a chod si nieco kupit - pre radost. Ak mas skrinu plnu handier a necitis a dobre - zmen to ;) Ono to mozno vypada povrchne, ale je to skvely relax. Mas nejake konicky? Venuj sa im, jednoducho rob si radost - len sebe a jemu daj priestor...nech sa chvilu cuduje preco si zrazu taka pokojna - to ho zaujme viac ako opakovane sceny a maily plne vycitiek...zacni sa lubit Tina...

tina7772

ja mam sebavedomie totalne dole, a satnik plny handier, chuda som dost, dala som si dokonca korekciu nosa spravit a kedysi som robila modelku ale aj tak ta.. p... ma vie inak vytocit a neviem sa ovladnut potom mu pisem maily kde mu vycitam ze sa za nou obzrel
neviem ako nadobudnut sebavedomie
to sa lahko hovori horsie je to uz v praxi

miumiu

baby...upokojte sa! Mna moj byvaly pre kolegynu nechala spravala som sa presne ako VY! Hystericke sceny a strach...(aj ked tu kolegynu by som priamo nekonfrontovala...). Prestante s tym, ak vas ten chlap ma skoln podviest-urobi to a nic s tym neurobite. Teraz si uz vela veci uvedomujem, nemala som sa bat,a le ist do boja, novy uces, schudla som, novy satnik a hlavne SEBAVEDOME VYSTUPOVANIE! To mam teraz, pol roka po rozchode a viete co? On uz nema sancu, kolegyna ho uz nebavi a ja sa nosim ako pav. Baby chce to sebavedomie a doveru partnerovi, sceny ho len znechutia...Ak ho chcete pri sebe, ziskajte si ho inac - nedovera a hystericke vystupy sa vam vratia, viac ho to bude tahat ku kolegyni, ktora je nad vecou ako k vam...verte mi, mam zazite. Drzim palce a hlavu hore!

tina7772

mne sa stalo to iste v praci,
nastupila nova kolegyna, podla mna nie moc pekna a moj priatel sa zacal po nej obzerat, moj priatel je moj kolega takze som videla ze ked som si sla do tlaciarne pre papier na mna sa ani nepozrel, ked sla ona tak sa furt obzeral.
samozrejme sme sa kvoli nej furt hadali az sme sa rozisli, samozrejme kolegyna je ako na koni, jej prihluple usmevy a podliezanie kazdemu kolegovi uz nezvladam je to sama falos, napisala som jej mail ze aka je skareda a co si furt o sebe mysli no a samozrejme ho poslala sefovi takze som mala porusenie prac, discipliny za obtazovanie kolegyne :-)
a pritom ona chalana ma a este akeho dobreho dufam ze sa jej to vsetko vrati

Misssporty

uhlie,
v com by som sa mala citit trapne? Ze sa nejaka krava vtiera mojmu frajerovi a ja som z toho nervozna, lebo nechcem zazit opat bolest ktoru som zazila ked mi ina krava vzala otca od rodiny? A ked sme pri tom aute, tam asi clovek nema co na robote len sedi a rozprava sa, nie? Alebo si mala dat MP3 a nechat svojho frajera nech si hrkuce s kolegynkou? By som ta chcela vidiet! Pokial nepestujes otvorene vztahy- minimalne z tvojej strany, tak pochybujem, ze by si nedal inemu chlapovi po papuli, ak ti balil babu.

uhlie

A co by mi na tom malo vadit? Zesa niekto bavi po tichu? Alebo, ze sa smeje? To moze vadit len cloveku, ktory nema nic ine na praci, len sledovat take kokot.ny.

nathália09

uhlie,skus sa vžiť do ich situácie.
4o keby si bol na jej mieste v aute so svojím dievčatom a ešte nejaky tvoj kolega a flirtoval by s nou??-ty by si sedel vzadu a nepočul by si čo si potichúčky rozprávajú a bavia sa dobre.
Nič to s tebou neurobí??
Neverím.

uhlie

Dievcata,

necitite sa trochu trapne, ked si tu navzajom lichotite a podliezate? Lebo mne sa to zda este o cosi trapnejsie, ako ta trapne kolegyna.

Anger

Misssporty
Si uzasne dobra a citovo zalozena zena.......
Verim,ze budes mat buducnost krasnu a budes stastna.
Well.

Misssporty

Anger,
ďakujem Ti za povzbudenie. Znelo to pekne a ako vravím, povzbudzujúco. Už som realista a nekričím hop, kým ozaj nepreskočím, ale snaď ozaj v živote neublížim a nebude ublížené ani mne. Ďakujem a želám Ti tiež len to dobre! :-)