Trapna kolegyna!

Príspevok v téme: Trapna kolegyna!
bezbranna?

Mam alebo zacinam mat problem s kolegynou! Cestovali sme spolu aj s mojim priatelom vsetci z roboty jej autom. Moj priatel mal super naladu a rozpraval vo velkom, nie ako bezne. Ibaze oni dvaja sedeli v predu a rozpravali sa dost ticho, takze vela som nemohla pocut aby som sa zapoijila a ked uz som aj pocula, tak ona sa stale vyjadrovala len v druhej osobe (videl si, pocul si..) a ja akoby som bola vzduch. Dost sa ma to dotklo, lebo on je sice jej mensi nadriadeny, ale je v prvom rade moja kolegyna, ale mna v podstate ignorovala. Chichotala sa na kazdej blbosti a skvele si rozumeli, pritom viem ze mu bola aspon dosial nesympaticka. Jemu verim, lebo sa snazil byt v pohode, aby nas vozila castejsia. Ale ona sa mi nepozdava. My dvaja stojime na chodbe a ona prejde okolo s milym usmevom k nemu. Ja len kukam a dost mi to vadi. Je to moj frajer, tak by sa mala uvedomit!

Misssporty

Ibaže ja až taká sebaistá v tej chvíli nie som :-( Naopak, neznášam ženy, "čo sa hrabú do cudzej kapusty", odkedy nám jedna ukradla otca! Ja nemám síl proti nej bojovať. Ja chcem mať proste pokojný vzťah a nie riešiť nejakú kozu a hrať ešte aj divadlo. Už sme sa kvôli tomu skoro dvakrát doma pohádali, lebo priateľ nechápe prečo žiarlim ale skôr sa asi na mne aj baví. Posledne keď videl aká som z nej nervózna, ostal z toho až vzrušený...

Inner

hlavne nenechaj na sebe vidiet, ze ta to vytaca. Potom bude kolegyna posilnena tvojim spravanim a zacne si to uzivat... radsej na nu hod nejaku ironicku poznamku, ktora ju da dole... len nebud pasivna, to je akoby ti to nevadilo a len si sa prizerala....

jajka001_

ved o to ide, musis sa spravat sebaisto a nie ziarlivo, tym jej nahravas. ci mu to bude imponovat - to urcite bude, ale je s tebou a ak je rozumny nenecha sa oblbnut. on pokial sa chova v norme, nemas mu co vycitat..aj toto patri k laske, boj o ňu :) ved je to fajn, opras svoj sexappeal, ukaz jej ze je nic :)

Misssporty

Ale mne vadí ako sa správa. A bojím sa, že ho to začne tešiť alebo mu to lichotiť natoľko, že mu tým bude sympatická a preberie mi ho alebo ma podvedie alebo neviem... Proste mi lezie na nervy! Navyše ako sa mam asi v tej chvíli cítiť a správať? :-(

Misssporty

Ja som na tom podobne :-( Aj môjho priateľa sa snaží upútať naša kolegyňa. Je k nemu nesmierne milá, nežne sa naňho usmieva a keď ju stretneme obaja, ten krásny nežný úsmev venuje len jemu, mňa si ledva všimne. Neviem o čo jej ide, ale kvalitne mi to lezie na nervy! Nemám náladu s ňou bojovať a odzbrojovať ju rovnakým úsmevom, keď od jedu v duchu pomaly fučím ako rozzúrený býk! Keď od nás oboch niečo chce,alebo nás občas hodí domov autom, vždy volá len jemu! On vie, že mi lezie na nervy a nemám ju rada, ale podľa neho nemám prečo žiarliť. A už mi raz povedal aj to, že ja ju síce neznášam, ale nemôžem chcieť aby to robil aj on, keď mu nič zlé neurobila... Neviem, čo si o tom myslieť a bojím sa :-(

amina66

uplne ta chapem a drzim palce. ja som prezivala a prezivam nieco podobne uz 9 mesiacov. este ked sme boli s mojim ex-spolu tak prisla do firmy nova baba. ako inak vsetci chlapi z nej nadseni. mala som cudny pocit hned od zaciatku ze sa mu paci. teraz uz nie sme spolu, ja k nemu este stale nieco citim ale on uz nie. najhorsie je sediet vedla neho, nej. vidiet ako s nim flirtuje (ferovo musim povedat ze okrem tohoto je to inak fajn baba) a ho natahuje a ona sa chyta. a najviac boli ze to vyzera z jeho stany ze ju ma ozaj rad. a takto to mam cele dni. mam chut "skakat z okna" a nejako toto vsetko uz ukoncit.uz ma nic nebavi.
anyway
takze pevne dufam ze to vsetko dobre dopadne a nebudes musiet byt v takej situacii ako ja. xx

Sherlock Holmes

Nežiarli.... jo? žiarlivosť spôsobuje veľa chorôb... Ak chlap chce, tak podvedie, ak nie, tak nepodvedie... ty tomu nijako nezabrániš... tak sa nerozčuľuj

Agnesa BA

Ak tvoj priateľ vie, že ťa to zraňuje, mal by predovšetkým zvoliť neutrálne správanie voči kolegyni, nereagovať na flirtovanie a zapájať do komunikácie predovšetkým teba. Skrátka, mal by byť schopný dať najavo, kto je priorita bez ohľadu na pracovnú pozíciu.
Niečo podobné som zažila a viem že je to veľmi zraňujúce, no môj frajer to vôbec nechápal.