Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Špicaté ucho

hanka9

Ja milujem svoje krasne odstavajuce velke usi, co vyvolavaju u ludi uskrny, smiech, ci ironicke poznamky. Mne to absolutne nevadi, ba naopak som na ne hrda. Ja by som ich nevymenila za nic na svete, lebo su moje,milujem ich , su jedinecne, neopakovatelne a vyborne nimi pocujem (dokonca aj to, co nemam) :-o))

matka177

Chcem sa opytat ci neviete niekto odporucanie na dobreho plastickeho chirurga, ktory by mi vedel spravit zo spicatych usiek oblukovite uska. Dakujem

ucho12

Ahoj, mne odstava jedno ucho :) ste teraz ked mam 22 r. tak to obcas riesim, hlavne na fotkach ked sa vidim :D ale inak ti to zivot neohrozuje, moze to byt celkom mile :) takze nestresuj, su omnohooooo horsie veci. Ked sa ti bude niekto vyslovene ze SMIAT, tak to bude idiot, nic si z toho nerob. V kruhu kamaratov je to skor kamaratske podpichovanie, tym si prejdu vsetci. A vzdy sa s tym da nieco robit u plastickeho chirurga keby si sa tym fakt nevedela zit, ale nad tym by som ani neuvazoval.

Monii

ja mám špicaté obe uši, cop nosím v pohode, nejak ma to netrápi. Akurát sa smejem ja sama na sebe, že som elf, občas sa aj niekto pridá :) to je v pohode, určite si z toho nič nerob :)

Lusspuss

Aj ja mám jedno uško od narodenia špicaté a kvôli posmechu som nikdy nenosila cop. Preto teraz keď mám 23 idem na plastiku. NIe je to drahé a konečne budem nosiť vlásky v cope:)

Mimulus

Je to presne to isté ako by niekomu vadilo, že má inú farbu vlasov alebo každé ako iné :) Mne by to určite nevadilo :)

pipo333

Mám jedno ucho normálne a jedno špicaté.Keď idem tak na mňa ľudia čudne pozeraju ale ja si stým nelámem hlavu. Raz som počul že to je ucho mudrosti.išiel som na kružok a jeden chlapec sa mi smial tak som mu to povedal že je to mudre ucho a teraz sa mi už nesmeje.Ocino mi povedal ze pojdem na plastiku.

lost

nj, tieto veci pomozu v zivote, pomozu si uvedomit cenu zivota, a bezcennost ludi ktori sa smeju na danej odchylke..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Špicaté ucho - Fórum - ZDRAVIE.sk