Na prste citim bolest

Príspevok v téme: Na prste citim bolest
ubolena

ahojte, chcem sa s vami poradit. na oboch nohach (viac na pravej) na tretom prste citim bolest a tlak od topanok, z vnutornej strany topanok nad klbom tretieho prstu. Boli ma to hlavne z lodiciek. Nie je to ziadny vyrastok kosti, len taky vyraztok, a vzdy mi to zcervenie a opuchne a je to citlive na dotyk.. ked nosim silonove pancusky tak este viac a mam pocit ze sa mi to rokmi zvacsuje. pouzivam PARTY FEET SORE SPOTS

od sholl-u to mi trochu pomaha. Pocula som vraj sa to da chirurgicky odstanit, hrozne sa toho ale bojim a co ak sa mi to vytvori potom znova?

Do prace musim chodit v lodickach takze velmi na vyber nemam, vysoke boticky milujem ale mozem si kupit len take co ma netlacia.. Viete mi nejako poradit??

levicaaaaaa

aj ja to mám na ľavom malíčku, ale ja som v živote nenosila špicatú obuv (aha, vlastne hej, na stužkovej som mala :D )... mne sa to spraví aj z tenisiek , aj z baleriniek...tak neviem...

jancecka

ja som to mala na malíčkoch, bola som raz u pedikérky, odstránila mi to skalpelom, a vraj to mám zo zlých topánok. Obuv som zmenila, špicaté lodičky nenosím, a ak hej, tak výnimočne, a odvtedy s tým problém nemám. Nosím športovú obuv a ak treba elegantnú, tak si kúpim guľaté. Ešte že je móda taká prispôsobiteľná :D