podte so mnou

zuzic_

no uvrcana som:) tak prestan lebo budem zla:P a to si ani nezelaj zazit:)
neviem ci som...ale netrapi ma to:) jednoducho s niektorymi sa neznasam lebo su totalne sprosti...ked som bola mala mi stale hovorili aka som tucna lebo z otcovej strany su vsetci vychudnuti, aj moj brat je strasne chudy aj ked sa stale napchava ja som po mame a ked som bola mala byvala som vzdy baclatejsia..ale nie velmi praveze ako dieta tak akurat. a vzdy mi to vyhadzovala aj s babkou pred vsetkymi na oci asi aby rec nestala vzdy ze nech prestajnem napchavat a schudnem a v takych 12 sa ma to velmi dotklo a jednoducho som zacala mat komplexy vzdy ked som ich stretla este par tyzdnov som bola smutna a nechcela som chodit von a preto ich neznasam lebo nechapem ako mi mohli ako malemu decku toto vzdy zrobit pred celou rodinou. teraz viem ze jednoducho museli aby mali o com hovorit, teraz mam o 10cm viac a 10kg menej a stale mi to hovoria aj ked peknu postavu a 68cm v pase, z noch mam tiez dole co je podla mna dobre a stale ze nech schudnem tak vzdy dam najavo tak ze odidem ale oni nemaju trochu taktu v sebe jednoducho ma budu zhadzovat pred rodinou ale teraz to berem inak. no vtedy sa ma to strasne dotklo velmi som za to plakavala. preto nechapem ako mi mohli takemu malemu decku...a mojich rodicov tiez nechapem ale nevadi...jednoducho uz si nenecham zmenila som sa...
a preco nie sama doma?:) ved som skoro dospela denz:) co neviem zamknut alebo co?:) aha asi aby sa nenabural nejaky uchyl cez okno ze:DD a okrem toho potrebujem byt cely den v skole a pripravovat to, organizujem a musim vybavit aj financne veci rozdelit zvysne peniaze, rozdat pozvanky, organizovat vyzdobu atd...
jasne:D aj ponorka bude len vydrz:)) tieto vecicky sa strasne pacia aj Jankovi preto vzdy take robim kym obeduje a ked doje ma taku prkotinku za odmenu:))
mno hadaj preco...ty a nahnevat?:) ved to ani nejde dokopy:P))

Well

Jooj:) Aka si:)Ved len tak podpichujem:) Prepac no:)

Ty si taka cierna ovecka rodiny?:)A to akoze chces ostat sama doma?

Ved nie ty podpalila,ale kamoska:))Servitka by zblkla a uz jej niet:)

Ty si tak sirokospektralne pouzitelna??:)) Uff..:)Tak to ano:) Zostrojis mi Papierovu ponorku?:)

To co taky smutny henten smajl?:)Ma nenahnevaj:)

zuzic_

denz? kedy som naposledy? ved sa snazim robim co mozem...tak nebud zly na mna. co sa tyka lekarov...je to ina kategoria a tam si neviem rady ani ja takze skus mi rozumiet...
a co. brat pred dvoma rokmi nebol kvoli tomu ze bol na tabore...a im na tom aj tak nezalezi...a ja som neni typ co sa rodinkari s niekym s kym si nerozumie a ak dostanem od krstnej co len jednu nevhodnu narazku uz jej to vratim a prave preto tam nechcem ist. je mi jedno co si myslia rodicia ale hanbu im spravit nechcem.
a co by som podpalila byt?:P)) ma podcenujes:DD
denz:( ved nerob mi na zlost...servitky maju vselijake vyuzitie:D z nich robievam take kvetinky niekedy:DD
pa(:(

Well

Ked odmietas posluchat:)

Zuzka je to tvoja rodina a ako by to vyzeralo ak by si tam neprisla??? A samu teba nechat doma.....:P:))

Tak servitku??:)Ty ju nemas velmi rada,ze??:)Nevies o niecom lepsom,ako ju upalit??:P :D

Musim ist vencit a uspat krpca:P:))

zuzic_

no ja fakt neviem kedy ma nechapes:( hm?:(
no sak ja uz nerozpravam doma moc...a vacsiniou sa potom dozvedam ako posledna. ale oni to zevraj tiez vedia iba od tohto tyzdna...
mozno je ale mne sa nechce ist do ceska celu cestu v aute s rodinou, a uz vobec sa mi nechce tam stretnut celu rodinu ktorych nemusim a tvarit sa ze sa bavim...neznasam sa pretvarovat...
:D taky zo servitku, lepidla, pohariku atd:DD sme to robili na prvom stupni:D ale tak no susi sa tak uvidime co z toho bude:)
zajtra idem zubarke..aspon sa neucim:)

Well

No.........skus hadat kedy:)

A to ste si soma ako zorganizovali,ze nevie nikto kto kedy ma a kam by rad siel??:)
Tak ale aj tie promocie su vazna vec:)

Svietnik??:)) Vydlabavas tekvicu??:)) Ale halloween ved nie je:P:))

zuzic_

no povedz mi kedy je to obcas zaujima ma to...ja sa nenahnevam:DD
mno...asi som:D
jj:) aspon ten vietor ma skoro odfuklo po ceste:) a ten uces...nadhera:)))
no..asi ano:D ja fakt ked je teplo vezmem sveter a teraz sa mi nechcelo:) a cely den som mrzla este aj v prievane lebo nechceli zavret okno:P a teraz som musela nieco vybavit tak som musela naspat do mokrych rifiel:D lebo su mi momentalne len jedny dobre. alebo suknu ale radsej som volila tie mokre rifle:DD
zas sme sa doma pochytili lebo nasi chcu aby som isla na promocie a ja nechcem lebo zrovna vtedy mame rozluckovu a ja to cele organizujem a ak tam nebudem...fakt je to pre mna dolezite...ale to asi nic neznamena co si ja zelam...
a tak sa odreagovavam teraz a robim taky svietnik pre kamaratku:D haluz:DD

Well

No obcas:))

Som:P:)) Aj ty?:DD

No nechodime teraz........je strasne vonku.Aspon keby neprsalo a nefukal tak silny vietor a nebolo tak chladno:DD To by uz bolo pekne,ze??:D Tak aspon ten dazd ak by nebol:P:))

No ty sa hadam obliekas uplne naopak:P:)))

zuzic_

ty:DD
kedy ma nechapes hm?
mno a teraz otazka...ci si este na fore:DD
v tomto pocasi...ste s malym ani vonku neboli co?
ja si idem rano len tricko a bolerko:D a cely den mokra:DD ja inteligent zas:P)

Well

Ved ja ta chapem:))
Niekedy:P:)))
Ale nieee:)Ved srandujem a snazim sa chapat tvoje problemy a vsetko.

Tak asi si pojdem ponadavat na forum hrubym sposobom ked uz ten ban:DDD

No dam to jemne najavo manzelke:P:) Ak to nepochopi tak budem musiet pristupit k drsnejsiemu vysvetlovaniu rucne strucne:DDD