Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podte so mnou

zuzic_

mno sak aj ja...asi tak rovnako:) myslim dobre a aj tak niekedy...
mna dodrbkavaju tiez neboj:) v skole a hlavne doma skoro stale bez prestavky...aspon ty ma skus chapat taku aka som aj s chybami:)
tak toto mas zu dozivotny ban:DD
ked sa sem dostane a toto si precita:D jaaaaaaaaaaj:DDD
no..vies co...ten rozvod by bol spravna volba:D s macckou stravit zvysok zivota...krasna predstava:DDD

Well

ja som tiez uprimny ale asi nechapavo pre vacsinu:DDNapisem to v dobrom umysle ....mozno pre niekoho urazlivo a nevhodne ale som to proste ja:))A kym niekto nezacne vrtat tak som s kazdym zadobre :))

Tak uz ho mas ten vykricnik:)) Nech aj teba niekto dodrbe a nie len mna:DD
srandujem:)

:DD No ktovie ci to pred par tyzdnami nebola tu aj ona:DD Len cigancata asi zduchli a kazdy okna zatvaral ako debilne hrala:DD Ved som mal chut zacat hadzat vajcia po nej:DD A mne sa macca pred vchodom zdala ako chlap:DD Ale ved kazdy nejak vyzera:DD
A auto hadam nepozna:)Nechcem mat ani srdiecka a ani spetka potrhane a ani klucom ozdobenu karoseriu:DD
Budem musiet popremyslat ci sa radsej nerozvediem:P:D

zuzic_

je to hovadina..preto si narobim tolko pruserov lebo som uprimna:DD ked sa mi nepaci...poviem vacsinou:P)
ja sa uz vykricnikov nebojim:D zvykla som si:DD a neospravedlnim:) je to pravda:) no povedz ze ne:P
vidis?:D vazne tak to bude..hm...cakaj ju pred vchodom:D bude vyspevovat s tymi cigancatami co ti tam obcas spievaju a kreslit srdiecka na auto:DD a aby ta raz nenapadla niekde na ceste...by som si kupila na tvojom mieste slzny plyn:)) kamaratka to tak riesi ked chodi vecer:DD

Well

To ti tak nepripada:))To tak je aj v skutocnosti vsade kde moze niekto niekoho drbat bez nasledkov a ty s tym nedokazes nic spravit:)A ak sa vzopries......moze to dopadnut napriklad ako tu na fore,ze ta uplne zablokuju:) Taky je zivot:)
Ze krepa:DD No pekne sa ty ospravedln v jej teme:))Lebo hned ti dam vykricnik:DD
No zrejme som pritazlivy a vadi jej,ze som zenaty:DD :P Dufam,ze nepride mi robit nazlost pred vchodove dvere a nezacne cmarat srdiecka:DD :P

zuzic_

oki:) tak ked sa budes pytat tym smerom nieco...tak ti odpoviem tam:) potrebovala by som este nieco potom vediet od teba...
ale ja to nechapem:)...preco stale len teba?:D mi to pripada jak v skole ked na teba profak zasadne a potom najde chybu aj tam kde neni:DD
mno...takze nestastna laska?:P)
sak jej to tam vycapuj stale dokola ked je krepa:)) a mam ban aj ja hh:DD
tak nechapem preco...asi si tak pritazlivy alebo ja neviem:DD

Well

Tak kludne mi pis na mail:) Ved aj tam obcas pozriem:)

No lubia ma jak kona:D Zrejme som ich milacik a laska vie byt nenavistna a ziarliva:P:))
Tak vraj v kuse porusujem pravidla fora:)) A ak sa to zopakuje budu musiet pristupit k uplnemu zakazu na forum:P:)) Ja ti neviem:)Ale stale nemam ten pocit,ze ich az tak porusujem:)) Ci??:)
No a dnes som jej to tam vycapil uz treti krat sa mi zda lebo mi neodpovedala a hned to zmazala:)

zuzic_

sak aj u nas mali susedia vzdy velku radost:D a aj teraz maju ked sa zacnem uprostred noci smiat na plne ked spi kamoska u nas a rozpravame sa:D
jaj si fakt vtipny:D uz budem rada ked pojde dole:)
no...ale ja si pripadam tak blbo potom...ked..ze otravujem...
ze...mozno by som bola radsej keby som ti o tom jedeni pisala len v maili...potom vysvetlim preco...islo by to?
no...ked sa tyka macci:D tak neviem ci nebudes na veky vekov odpisany:P sak pozname....
a aj na mail?:D ty mozes byt tak stastny...tak ta lubia:D sa rovno opytaj preco..

Well

Ved my tiez robime rozne hluposti:)Susdia pod nami maju velku radost:P:)) Tak ale co uz:))

No.......mozno ak by si mala tu dlahu na vsetkych desiatich by to slo lepsie:P:D

Sa nepytaj tak blbo a rovno k veci:P:)))
Sme si nieco povedali,ze priamo na vec a ziadne ,,mozem" :)))

Som zvedavy ci mi macca odpise v jej teme:P
Alebo ma rovno na vecne casy blokne??:)
V maily mi to napisali,ze mam na male:)Sice neviem dovod ale co uz:P:))

zuzic_

viem. a berem na vedomie...
mno:) mne sa nikdy nezda nic mimo hry:D teda ked sa hram s jankom...zakomponujem do hry vsetko co mi pride pod ruku:DD
a...on by uz mohol ist aj spat na jeho vek nie?:PD
inac...som sa naucila hrat aj s dlahou uz:) da sa stlacat klaves aj s kuskom toho zeliezka co vytrca:)
ale takto sa nikdy nenaucim:) na to musi byt talent
inac potom zajtra...by som sa ta chcela este nieco spytat totalne ale odveci...mozem?

Well

Zuzanka.........ja nie som lekar. To ti moze len on pri vysetreni zistit a potvrdit nieco.

No......stihacka je trochu mimo hry momentalne:)

Pjekne:)
Ved casom sa to aj ty naucis:) Neboj:)

A stale blbneme:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podte so mnou - Fórum - ZDRAVIE.sk