Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podte so mnou

zuzic_

a vies mi povedat co mam robit? nechcem sa zas stazovat ale celkom rada by som vstavala bez toho aby sa mi krutila hlava a prestala vnimat okolie...neviem ako je to dlho ale az po chvili otvorim oci a sa akoby prebudim a je dalej vsetko v pohode...neni to casto ale castejsie jak by sa mi lubilo

Well

Neviem ti povedat ci to moze mat suvis z nedostatkom jedla a tekutin......
Ale zrejme to moze zvysovat inu podstatu problemu. Nedostatok vody a aj jedla ma pre organizmus zle nasledky v kazdej oblasti.

ojka

jasné, že nosím,a to aby som sa za ne hanbila, to je to posledné,.... a určite ti dokážu vybrať a poradiť taký rámik, ktorý ti sekne bez problémov a čím viac budeš očného oddialovať, tým bude ten tvoj poradovníček len dlhší a dlhší ... nie je dôvod odkladať, ver mi (;

zuzic_

mno tak vies...ja som si dala ten pangamin na stolik aby som nezabudala...a mama ho schovava a ja potom vzdy zabudnem:P
sak ti hovorim ze neviem kde je:D som dala do penazenky a neni tam...hadam nic dolezite a keby hej posle este raz:P a odkial ty vies ze ockovanie?:D co ty mas aj moju kartu?:D
ee este nie:D ale o tri tyzdne som v blave potom prepichnem:P))
no...ze...ked ti dojde vzduch...ze sa zacnes dusit...moze to byt aj tym ze od rana si nejedol a nepil alebo nie? len to chcem vediet nehovor mi nic okolo pls...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.