podte so mnou

zuzic_

tak ale sak ja chcem aspon jednu vaznu fotku a za sestnast rokov sa mi to este nepodarilo:D
dnes som rano budila brata...ze fotrik vstavaj ranajky:DD tomu kym to zaplo ze je moj birmovny otec:D on mi este v kostole trepal ze za pol hodku sa mi narodi decko..ale tak strasne nepodarene a tvrdohlave:D asi ho hodim do hniezda zachrany:D
ale ani tucne su neni pekne...a mozes ju zacat jest:D som rada ze sa ti moc chude nepacia...aspon niekomu:P lebo ja sa na taku postavu asi nikdy nedostanem...
ale dnes som so sebou spokojna:) mavam take dni ked neznasam alebo som spokojna...ale mozno je to aj tym ze dnes som bohviekolko toho nezjedla este...ale este len bude obed...potom zas ten blby pocit...ale keby som sa nebala ze z toho priberem tak by mi ani az tak nevadil...ale budem sa snazit.
:D a ja ze uz mu vyprchava energia:DD moje zlate to si tak skoro neoddychnes:DD ja som ako mrtva v poslednom case...vobec nespim poriadne a vcera som zas isla o druhej ked tu mame rodinu oni boli hore a ja som nemohla spat...predtym som tri tyzdne poriadne nespala co bola skola a cez vikendy vzdy nieco bolo ze som musela skoro vstavat..a teraz ide chata tam budem hore tak neviem kedy sa konecne vyspim...uz ani pomaly neudrzim hlavu ked si sadnem nad knihy zaspim aj cez den:P
inac...som dosla na dost blbu vec:/ som si vsimla ze horsie vidim uz davnejsie na dialku nedovidim na autobus atd...a vcera som pozerala telku a nevidela som na titulky a nechcelo sa mi vstavat a vedla mal brat okuliare tak som si zo srandy skusila a bolo vsetko take jasne menej rozmazane...ale ja okuliare nechcem ako debil budem...ale na doma si ich poziciavam lepsie tak vidim..ale von nikdy.
ty co stale pises ze starnes:D ved si este mlady tak nekecaj:)

Well

Ty si riadne trdielko:P:)))Ale v podstate take fotky maju svoje caro:)

Zuzanka:)Taky ,,hlupy" nazor som uz dlho nepocul a ak ti mozem ja povedat svoj nazor ako muz......nepacia sa mi vychudnute dievcata. A ty ak si tucna,tak zjem drotenu kefu:)

Vidis......pisal som ti uz,ze je to vsetko len v tvojej hlave a casom sa to dostane do normalu.Proste mozog si na to zvykne ako na vsetko a bude to brat ako normal.Ty to mas momentalne podvedome zablokovane a postupne sa to odblokuje len sa musis snazit a nevzdavat to.Treba mysliet pozitivne pritom .

Maly?? Som v koncoch:DD Vcera v noci zaspal o 23.15 a rano bol o deviatej hore.Vobec po obede nespal,nechcel ani za svet,tak sme von hrali futbal asi tri hodiny.No a zaspal o deviatej tak som zvedavy ako to bude rano a potom:)))
Vidno,ze starnem:)))

zuzic_

no zo mna urcite:D ale ked ja som chcela aspon jednu vaznu a to sa neda:D som sa musela stale smiat ked brat fotil:D ale som rada ze mame aj s kamoskou a jednu aj kasmoka aj ja a brat lebo on mi bol birmovny otec a vkuse hovadiny trepal a potom ostal vazny a my vyrehotane tak sme sa nasmiali:D ho volam cele poobede ocko:D
denz...keby som bola pekne tvarovana ako napriklad kamoska tak som rada. ale ja som tucna strasne...a v mode su len vychrtlinky opytaj sa hocijakeho chalana...
mno...ani nie:) len ten pocit. strasne blby...sa mi zda ze strasne priberam z toho...ale na vahe je ok...ja viem ze sa nemam vazit ale ked to nejde...
a maly?:) este stale mu nevyprsala energia?:P

Well

Tak sa mi zda,ze bude s teba fotomodelka casom:)
Len uz su ale v mode dievcata pekne tvarovane a nie vychrtlinky:)Tak pozor:)

No supeeer:) A ze ti nebolo ani zle:) Hmm?:)

zuzic_

ahoj siska moja zlata:)))
no ja mam teraz trosku menej casu lebo vies dnes som mala birmovku ja:) a tak rusno tu je lebo je na navsteve rodina a tak...ale dobre pocasie a tak celkom fajn je...a inak ako sa mi mas? co patrik?:) pozdravuj odomna:)
denz..vies co som ti spominala ze na birmovku sa budem muset fotit ze som slubila....tak nakoniec som na dve hodiny fotila:D a celkom pekne fotky vysli:D sme sa aj s bratom aj s kamoskou:) aj len tak zo srandy...a nasu dohodu som dnes splnila...aj sladke rano aj obed...tak dufam ze si aspon rad:)

sisssa--

Ahoj zuzicka .....len som nakukla ,ze co porabas hm??Som doma v Nitre jaaaj konecne ...no co ti poviem je krasne, sadnem na bicykel a idem sa tulat ...Mam volno cely tyzden ,lebo brat ide na buduci tyzden na birmovku, takze som prisla v predstihu .A vies aka som ja doma vzacna ??Ked som bola doma ani pes po mne nestekol a teraz no co ti poviem pohodicka.

zuzic_

to mi nemusis hovorit:) ja viem ze si:DD jak ja:D
pokusim sa:)
nie:D ale kukal na mna:D len asi som mu bola znama ale nebol si isty:) lebo pozeral na mna a ja som sa tvarila ze neviem kto to je:D som sa bala ze zas pojde za mnou:DD
aaa...som si konecne dokoncila nechty...pol hodinu som robila francuzsku manikuru uz som myslela ze to smarim do kosa cely lak:D uschol mi:P

Well

No tak to je pravda:) Ja som radny blazon:P:))Ved aj cely den je so mnou:)) Tak si uzijeme:)

Tak ho ukecaj teda:P:))))

No.....dedkovi sa zjezili vlasy ,ze ako je to mozne ze ty si vstala z hrobu ci co??:)))