Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podte so mnou

zuzic_

aha:)) tak ale manzelka neni taky blazonko jak ty s tebou je asi radsej nie?:)
jej:))
no sak:DD aj ja som sa na tom smiala ze to asi tak skoro nebude:D
ja neklamem:) nenavidim to:) to skor ho ukecam:D ale teraz nema vela casu:)
inac...hovorila som ti ze som stretla toho samovrazedneho dedka?:D

Well

Momentalne siel s manzelkou do obchodu:))
Konecne chvilka pre seba:DD

Blaznime sa,kreslime si,tancujeme,hrame sa s hrackami,robime zlost psikom,umyvame riad......:))

:DD hej.....Macca si zvycajne casto prizna vlastnu chybu:P:))
Tak mu radsej odpis,ze sa uz ospravedlnila na fore :)))

zuzic_

no tak denz ale uznaj komu by sa chcelo spat ked je take krasne slniecko konecne:)
a co robievate takto doma?:)
denz:) ja uz skor rachnem o zem ako niekomu stihnem vylepit:P tak isto jak dnes...
odkazem:) ale teraz nema najkrajsie obdobie a ma vela starosti...no ked bude viac casu slubil ze pride:) ale ze az ked sa mu macca verejne ospravedlni:DD trupik:)

Well

No snazil som sa ho uspat ale neslo to.:)
Boli sme teraz von a idem sa mu dalej venovat:)
Tak zajtra ti budem drzat pajceky:))Snad nevlepis aj tam niekomu:P

Ze dakujem a aj ja ho pozdravujem:)A nech sem uz niekedy konecne pride pozriet:) Uz to tu bez neho nie je az take ono ako bejvavalo:) Aj s tymi ,,BAN" :))))

zuzic

dobre no uz som ticho:) ale aj tak si nemyslim ze to ma nejaky vyznam...a uz na to nereaguj:D musim mat posledne slovo chapes;)
by som si toho maleho tak rada s tebou vymenila:) vies jak ti ho zavidim jaaaj:)
ee:D satocky nebudu jedny co som mala minule na svadbe su mi velke a nove som nechcela...naco ved mam peknu tmavohnedu suknu taku kratsiu a top s bolerkom je to pekne a topanky akurat som zhanala co pojdeme aj na promocie a tak...teraz si uz len umyjem spletem vlasy nech mam zajtra vlnky...a o tych par tyzdnov mi potom aj prestanu padat?:(
a maly teraz spinka ci co ze si tu:))

Well

Neobkecavaj a dodrziavaj:P;))
www.youtube.com :))

Tak uz tiez nie som najmladsi ;))):D
A este aj chrbat:P:)))
Tak ale je to radost aj tak:))

Jeeej:) A to budes mat aj take pekne satocky?? www.svadobnesatynapredaj.sk :))

zuzic_

kolko tyzdnov? uz to budu teraz dva a stale nic...denz ked som to povedala slovo dodrzim...to je hlavne co v zivote dodrziavam, ze ked nieco poviem splnim to...len ked to neni lahke...nikto ma nechape...
no vidis:D neni take lahke starat sa o take sidlo:)) ale ked uz teraz nevladzes...co budes robit buduci tyzden?:D ved mas ho este jeden nie? je to ale super mat take male dietatko pri sebe:) to ta neoklame a povie vzdy uprimne. vies co si mysli:D
ja som bola teraz povybavovat par veci kvoli tej birmovke zajtrajsej...ma skoro zas slahlo o zem take nervy som dostala...ich uz neriesim len aby uz bolo po tom...teraz si idem este nechty spravit a vlasy a potom uz bude pokoj...buduci tyzden len dva dni v skole takze super:)

Well

Zuzanka.......rataj par tyzdnov ale tak,ze to nebudes flakat a nevyprdnes sa na to.Mas to v tele cele sprehadzane a preto ten pocit.Po par tyzdnoch to uz bude fajn. Snad par tyzdnov oproti celemu zivotu je totalne zanedbatelna cast pre teba. Verim,ze ty to zvladnes.

Prcek sa ma fajn,len ja uz prestavam vladat:P ;))Vcera som zaspal skor ako on:D Som ho vecer hladkal po ritke a zaspal som:) Rano som sa zobudil a tricko,nohavice,ponozky na sebe:DD Som par sekund nechapal co sa deje:DD

Vysava mi energiu ako odsavacka:D Ale zas na druhej strane obohacuje ma zazitkami a dobrou naladou:)

zuzic_

nerobim to pre seba...nechcem pribrat a myslela som ze ked pridam v pohybe nepriberem...ibaze nevladzem ani to co predtym..jednoducho to nejde po par metroch som uz unavena a kruti sa mi hlava nezvladam ani to co predtym...nemam psychicku zataz...ale do kedy je to docasne? kedy uz prestanem byt taka prepchata? pre mna jedlo neni nic na vychutnavanie..nemuselo by pre mna existovat...neviem uz nic...inac dnes rano som si dala tu cokoladu...a bolo mi paradne zle...ale uz to radsej nechajme...budem pokracovat...lebo som to slubila...
ako sa ma prcek? co ste dnes robili?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podte so mnou - Fórum - ZDRAVIE.sk