podte so mnou

Well

A daj si pripomienku aj na jedlo aspon tri krat denne:) Hmm..??:)

No.....ma energie ako zajko na baterky:) Nie a nie mu dojst stava:P:)) Uz ale spi konecne.:)Tak mam trochu cas aj na seba:) Sme dnes boli hrat futbal a co mlaka to samozrejme on v nej:)) Som mal chut ho dat celeho do pracky:))

Sa netesis,ze dlaha zostava??:)Ved aspon mozes nadalej trenovat bejzbal :PP

Ze je pekna tato verzia:)) Aj mne sa taka viac paci ako origos:)Ja som ani netusil,ze ide eurovizia:D Sak ani neviem pri malom,ze aky je vlastne den:)))

zuzic_

denz? tu akusticku verziu horehronia co si hodil do jednej temy...som este nepocula taku verziu je nadherna. prekrasna...velmi mi zlepsila naladu:)
inac ja som aj zabudla na euroviziu...by som pozerala vcera som bola volako mimo skoda som mohla vidiet:) aj kristinu mam velmi oblubenu:) mila holka...

zuzic_

ja viem...ale neni to jednoduche...
vcera som zabudla ale dnes som si uz dala. som si dala radsej pripomienku do mobilu lebo vzdy zabudnem:P)
neviem...ale spala som hodku cez den mozno to je tym...nemohla som zaspat...
nie celuste nie:D taku podarenu rozpravocku, je to nieco na styl doby ladovej:) ja ich mam tiez obcas rada ked mam taku naladu take brepty niekedy slahnu ze sa nemozem dosmiat:)))
no minulost...bohuzial...
kedy?:D sak to ja som isla o pol dvanastej:) to ma ten chlap uz pomaly predbehne:D a stale ma tolko energie?:)
som prave prisla od chirurga...dlaha ostava:/ ze aspon mesiac necvicit no tak v skole nebudem ale korculky kvoli tomu nenecham:P ale ze vyzera dobre na rtg len ked to chytil bolelo...takze uvidime o tyzden...

Well

No bola,nebola taka..........jedenie je aj tak dolezite.
Pangamin ako?

Preco si nemohla spat??

Dufam,ze mu nejdes poziciat celuste:DD

No.....Patrik.Sa mi ani nechce verit,ze uz je to vsetko len minulost.

Prcek zaspal o 23.15 a dnes vstal o osmej.:) Tak hadam za par hodin pojde spat:)

zuzic_

no jasne:D ze pochybujes:P))
nefungujem na baterky? nemozes vediet:P) ale aj predtym som bola rovnaka ako teraz a zvladala som...podla mnato bude tym ze som par dni necvicila...ale da sa to naspat...
nevyhajala som sa vobec:) som nespala...
mno idem ja len este musim najst jedno DVD pre maleho Janka, slubila som mu jednu rozpravku o zralokovi:P a teraz ked je chory mu aspon poslem po kamaratke ked s nou budem...

Well

Ty sa rada hras s anglicakmi??:)))) No Zuzanka:P

Stihacka,nie raketa:P:)) No ved ti zajtra dam vediet,ze kedy a ako vstaval:)

No 50 asi preto lebo nefungujes na baterky a telo potrebuje energiu na nieco aby zvladlo:) Ci??:) Ty si porusila vsetky fyzikalne vlastnosti?:))
Tak drzim palec zajtra:P:)) a vyhajaj sa:)
Dobru nocku:)

zuzic_

juj tak jemu je fakt sveta zit:D 8 anglicakov...to by som aj ja brala:D
no tak stavim sa ze zajtra bude az o deviatej vstavat ked sa teraz rozblazni s tou raketou:DD
ani ja nemam podtlak...prednedavnom som odcvicila aj stovku a teraz ledva 50 aj to len tazko...neviem co to je ale musim tu kondicku nabrat spat...inak sa mam super:)

a idem uz spat nech tam zajtra tomu chirurgovi nezaspim v ambulanci:P
bru nocku:)

Well

no.....stihacku na baterky a 8 anglicakov:P:)) Len jemu sa ale paci momentalne stihacka.....robi ramus a svetielkuje:DD Ved je noc a prilis ticho v izbe:P:)))
Tak dnes bol hore pred osmov:D Sice spal po obede dve hodky....tak uvidim rano:P:)))

Vyprchala ti energia??:)No on sa vie dobre napapat.....zeby preto??:P:))
On nem podtlak v brusku:))