podte so mnou

zuzic_

jaj:)) hh to som uz videla zavislaci:DD
no hadam sa uz nic nepolame:D uz chcem normalne sportovat a hrat klavir:))
no potom bude smutno ked pojde domov...
jej:DD jak by som vas chcela vidiet:DD tak so stihackou sa hrate?:D jemine to je take zlatunke:))) ti ho zacinam zavidiet:P)) a to kedy vstane ked teraz beha so stihackou?:) mat tak jeho energiu:)) v poslenom case mi nejak vyprsala...
podtlak hadam nema:P a celkovo sa ma hadam dobre...aj lepsie uz bolo ale aj horsie...

Well

www.youtube.com
He:P

Ved hadam stihnes do konca roka nieco polamat:))) Ci??:)))

No.....ma sa pri mne fajn:DD
Ani domov nebude chciet:P:D
A ved ja som autorita a jeho najlepsi kamarat:))) Ved spolu aj spime na velkej posteli :))) Tak sa jasime a.....akurat teraz uz snad pomaly zaspi:) Tak nie.....uz zapol stihacku a robi ramzs na celu izbu:DD Som bol v draciku dnes:DDD

Nevies ako brusko??:)No ci sa ma ako a ci nema podtlak:)

zuzic_

no asi bude:) nebudem sa mat sice uz na com smiat a strasit deti...ale bude:D lebo som hovorila prvackam ze ked nebudu posluchat...budu mat tiez take zeliezko namiesto prstu:DD
no neviem denz...aby teraz este nespal:))fakt ten rezim:DD
no sak kaslem...aj ked aspon som sa nemusela tolko ucit ked mi aj tak da 2:D
a co ja viem mna birmovka uz nezaujima:))
a to len teba poslucha?:D ostatnych nie?:D
no divkosko:D tak to by mi bol fakt sympaticky chlap jeden maly:DD
ja? ako? celkovo dobre...a brusko neviem...

Well

No to bude ulava ked ju daju dole,ze??:))

Fakt nespal vcera este:P:D
A teraz tiez este nespi:P No ma to lepsie ako pri lietani z kontinentu na iny:DDD

Kasli na skolu a aj na nejaku dvojku:P Aspon po case jej budes moct dat po papuli lavackou:DD

To sa na tej birmovke aj najes oblatok a vypijes si s fararom??:P

No.......poslucha:)) Mna ano a ostatni ho nezaujimaju:DD
Taky dobry divosko:))) Ved ma nasu krv predsa:P:)))

A ty tak celkovo ako??:) Hmm...?:) Brusko poslucha??:)

zuzic

ee neboli uz je v pohode:) a nakoniec idem zajtra, poterbujem chybat na jednej hodine:P len ak mi ju este neda dole uz si ju dam sama:P len mi vadi ze nic sa s nou neda ani sport ani klavir...
pockaj...to vazne ste o jedenastej pozerali telku?:D
no je mi to jedno...jedna mi zaokruhlila dvojku aj ked mi vychadza cista 1 kaslem na nu si nebudem nervy nicit kvoli nej...inac mi prislo vcera pozvanie na jazykove skusky na skolu takze buduci stvrtok este tam...
mno hej birmovka:/ strasne sa mi nechce:/
hh asi:) ale ved ja len tri dni...
no neviem ci sa mam tesit ale ved uvidime hh:)
hh:D mno aspon som to vybavila:))
a inac maly ta aj poslucha?:)

zuzic

ee neboli uz je v pohode:) a nakoniec idem zajtra, poterbujem chybat na jednej hodine:P len ak mi ju este neda dole uz si ju dam sama:P len mi vadi ze nic sa s nou neda ani sport ani klavir...
pockaj...to vazne ste o jedenastej pozerali telku?:D
no je mi to jedno...jedna mi zaokruhlila dvojku aj ked mi vychadza cista 1 kaslem na nu si nebudem nervy nicit kvoli nej...inac mi prislo vcera pozvanie na jazykove skusky na skolu takze buduci stvrtok este tam...
mno hej birmovka:/ strasne sa mi nechce:/
hh asi:) ale ved ja len tri dni...
no neviem ci sa mam tesit ale ved uvidime hh:)
hh:D mno aspon som to vybavila:))
a inac maly ta aj poslucha?:)

Well

V piatok uz dole?:) Tak uz asi ani neboli pajcek:)))

No je nam superne:) Momentalne ese nespi a pozera Bebe TV :P:)))

No..vyprdni sa na ucitelov:)Ved uz ti to moze byt fuk:)

Ty mas birmovku??:)) to je co??:P:))) Sakra:)))si neviem spomenut:P:D

To uz buduci tyzden mas chatu??:)Zrejme sa minieme:)))Ty zacnes a ja budem koncit:)
Ty sa nejak tesis na novych ludkov:P:))Stari ti nestacia??:)))

To si volala do Vatikanu??:DD :P

zuzic

jupiii:)
takze tu birmovku mam v suchu:)
som sa nastvala a rovno skontaktovala s biskupom cez mail, pokecali sme a s menom co mi robili problemy zevraj vobec ziadny problem nie je, povolil mi ho ze nechape preco by mali byt problemy:) takze si mozu trhnut ked to mam povolene od biskupa:P dokonca od dvoch som sa pytala aj druheho:DD

zuzic

ajoj moj:)
mno bola som vcera dlho vonku len kamoska ma este teraz vela ucenia tak som jej pomahala so slohom tak nemoze moc...a sama sa mi nie vzdy chce...
v piatok idem na rtg a uvidi sa..ale uz by mi ju mohli dat dole...nie ze by mi vadila:D ale nemozem poriadne nic robit...
jej to je super:) krasne sa to cita urcite je vam fajn...inac fakt:D sa mu to tak pretoci ze zacne chodit v noci spavat a jeho rodicia ti podakuju:DD alebo ked odide naopak budes ty uz o 21 buvat:P haluz ze ho budes mat dlhsie:) tesim sa urcite sa zabavite musite mat veselo:) no dufam ze prezijes ved ta hadam neznici dovtedy:D
Janko teraz neni v skolke neviem ci je chory alebo co s nim je ale takze nepojdem pre neho:) skoda:P
v skole...nuda a este aj z tej dlahy mi vedia narobit pruser. som povedala ze nemozem pisat ucitelka ze sak to nic neni nech pisem ja ze nebudem lebo to boli a potom ze som drza a dostanem zapis:P kaslem na nich...inac nuda strasna...
tuto sobotu mam birmovku, teda ak vyzehlim prusery u tych svatuskarov strasne mi lezu na nervy keby si vedel aj tam jake podvody robia...ale hadam ma pripustia takze v piatok a sobotu tam, strasne sa mi nechce a dufam ze ani tu dlahu uz nebudem mat vtedy:)
potom o tyzden chata:))) jupi konecne:) potom ti napisem ako bolo ale mylsim ze bude super:) idu este nejaki ludkovia co nepoznam tak uvidime:)
pa zatial a pozdravuj prcka:P))