Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podte so mnou

zuzic_

ale vies...teraz je uz pomaly aj 50 vela...u chalanov jedno ale baby musia mat vzdy menej a makat ked chcu byt v dnesnej dobe pekne a sexi...teda len taky postrech...ale zas moc sa s tym nestotoznujem...
s sda? to je co?:) ja by som otcovi neslubila...
to muselo byt uz davno:) ja som sa pytala len preto lebo sa v poslednom case dost o tom hovori...a vacsinou v dobrom tak som rada ze viem co to vlastne je...
a co si myslis o tom ked si niekto da ako ocistnu kuru ze jeden den len pije vodu a potom dalej? hm?

Well

No...............nehadz tu dceru.Ma tiez dost malo a trepem ju k lepsiemu. Dnes sla s celou sda na tri dni do ineho mesta a slubila mi,ze sa to zlepsi.

No hold Zuzanka.....tiez som ti pred par dnami???? Dal,,navod"na detoxikaciu a tiez som v duchu tomu veril.
Sorry.....
Nie som dokonalost a tiez radim len svoje skusenosti a vacsinou takzvane overene metody.
Som ale velmi rad,ze ty a moja dcera ste medzi jednotkou co to vedia a nemusia sa zahravat s niecim co nema absolutne ziadnu podstatu.

zuzic_

no dobre pocitas:) na moju vysku dost vela...stavim sa ze dcera nema viac...
aha...ja som vzdy myslela ze je to celkom fajn vec...spoluziacka to robi zevraj tym aj chudne...tak fajn...dobre vediet dik...
inac...dnes bol posledny piatok co som bola v skole:) buduci nejdem a potom uz neni...celkom fajn pocit po deviatich rokoch hehe:))

Well

He:)Tak ty mas 55 kil??:)) Dost malo......

Zuzik.......dnes na spektre som pozeral relaciu a tam sa zaoberali detoxikaciou .Pred tym ako to zacali......im robili komplexne testy pecene ,krvi,,cukrovky a vlastne kompletne vysetrenia a po ukonceni detoxikacie po vyse dvoch tyzdnov mali zle vsetky normy a ak by to vraj travala dlhsie detoxikacia.......tym horsie nasledky by boli.
Potvrdilo sa mi konecne to o com som veril a dufal.......
Organizmus sa dokaze sam vysporiadat s takym niecim a ak clovek posilni imunitny system........ziadne,,zazracne"metody nepotrebuje .
Hold.............tebe tiez staci zvysit imunitu. primar.sme.sk

zuzic_

neviem si predstavit ze by sa ku mne spoluziaci spravali pekne keby som mala 105kg...
:D jasne;) to musi byt teple...aj ked ja na kupko uz moc nechodievam...ale kamoska velmi rada:) tak aj kvoli nej...
tak odveci...preco je detoxikacia zla? nemyslim tu dlhu...spoluziacka ju ma a nevyzera nestastne...ale nemysli si...ja len tak chcem vediet zo zaujimavosti

Well

Zuzanka:)Teba budem lubit aj,,tucnu"Teda to by si musela mat o 50 kil viac ale co uz d s tebou:) Snad sa k tomu po tridsiatich rokoch dopracujes:)

Asi stale nechapes.........cele leto je zavisle od teba.:)
Ak sa zacnes k svojmu telu spravat ako mas......bude krasne leto :) Tak sa snaz:)
Ak budes pekne pit a papat.....bude teple a nadherne leto:)

zuzic_

oki nemusim ale chcem ;)
ale budes ma mat rad aj tucnu???
no priklana...dnes az primoc:) zas som to odhladla na top a suknu a zas bolo zima:D ale v skole uz teplo nahanali som sa tak potom v pohode:) ale leto by mohlo byt aj teple trochu...

Well

Ja ti dam,ze skusim:))))
Ziadne skusim ale,,budes musiet a chciet" :)
Ved laska aj hory prenasa;) Tak ma nesklam;)
A pocasie sa k tebe priklana ako sa len da.........ma byt chladno aj v lete.Proste si zodpovedna za pocasie a cim skor to vyriesis u seba,tym skor bude pre kazdeho krasne:)

zuzic

tak skusim...
pokial bude takato zima ako dnes...pojde lahsie...
ale ked priberem este jedno kilo...neviem ci budem pokracovat...lebo kilo mam hore a odpadavam rovnako...
ako?? nenavisti? ved ja ta lubim...

Well

:)
Zuzanka:)
Fakt vcera bol mesiac??:) Jaaaaaaaa mam casu:)
Tak nepolavuj a slapaj dalej na nechutnosti a nenavisti k tomu co mas a tym padom aj k mojej osobke:)Ja som si zvykol na vsetko :)
Ja nepovolim.......dufam ze ani ty:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.