Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podte so mnou

zuzic

nie jasne ze nie:)
hadam vies ze teba by som nikdy neoklamala...
ty si rob srandu:D aby som este neviem jak dlho ako vyjdem zo skoly musela na ten ustav spominat:DD no jasne nikdy:) ale reklamu skole budem robit kade budem chodit:P

Well

A na zaciatku si ma chcela klamat???
Ci ako to je??

Mas pravdu........je to chore. No ale nad tou knihou urcite popremyslaj:)

zuzic

superky dnes skoro same pozitiva hadzem:)
to urcite ta zazracna dlaha robi:DD
no...tak uz ani neplanujem ta klamat:P))
no vies...ani ja to nechapem lebo po prve nemozem sa pozerat ako ublizuju slabsiemu a on sa naozaj branit nedokaze...a za druhe ja zas nic nezmozem so spoluziakom co ma obtazuje ked ma diagnozu a teda ako sa u nas hovori on ma moze aj zabit lebo on "ma na to papier".
s pristupom je to tak ze dostaneme pracu a zatial sa venuju im no nie su na to skoleni a preto to nie vzdy dobre dopadne...
ale skola za to dostava peniazky a vsade sa prezentuje aka je uzasna skola s takouto vyucbou atd...ale dovnutra nikto nevidi co sa deje...
ved oni tym tiez trpia vacsina a keby boli v specialnej skole dostanu pristup taky aky potrebuju urcite by to bolo lepsie aj pre nich

zuzic

superky dnes skoro same pozitiva hadzem:)
to urcite ta zazracna dlaha robi:DD
no...tak uz ani neplanujem ta klamat:P))
no vies...ani ja to nechapem lebo po prve nemozem sa pozerat ako ublizuju slabsiemu a on sa naozaj branit nedokaze...a za druhe ja zas nic nezmozem so spoluziakom co ma obtazuje ked ma diagnozu a teda ako sa u nas hovori on ma moze aj zabit lebo on "ma na to papier".
s pristupom je to tak ze dostaneme pracu a zatial sa venuju im no nie su na to skoleni a preto to nie vzdy dobre dopadne...
ale skola za to dostava peniazky a vsade sa prezentuje aka je uzasna skola s takouto vyucbou atd...ale dovnutra nikto nevidi co sa deje...
ved oni tym tiez trpia vacsina a keby boli v specialnej skole dostanu pristup taky aky potrebuju urcite by to bolo lepsie aj pre nich

Well

Dalsie pozitivum :)

A ty si si myslela,ze ma oklames???:)
Tak bacha:))

Jedinacik:P To niee:) Teda nemal som ten pocit:) Neviem.

Tak to je fakt zvlastne......
To by sa ozaj nemalo.Ved oni potrebuju aj iny pristup .
Nechapem to.

zuzic

ok dobre dik, koncim s vazenim.
no fakt:)) ta nemozem klamat odteraz lebo na to aj tak dojdes:DD
no takze vlastne ako jedinacik si bol potom?:(
ano su...vo vacsine tried aspon po jednom, u mna su dvaja ale nie je to dobry napad podla mna zaradit do normalnych tried. lebo bud trpia oni alebo my. jeden z nich ma poruchu neviem aku ale jendoducho dvaja z triedy sa snazime pomoct ostatni mu ublizuju...a druhy ublizuje zas nam...

Well

Ked sa upravi metabolizmus tak bude fungovat organizmus tak ako ma.Nema vplyv na priberanie.Ak je dobry,tak praveze pracuje tak aby telo nepriberalo a ani nechudlo .....vznikne rovnovaha organizmu.

No......asi mam:)) Tak nech ti kupi .

No nebili sme sa.....bracho siel do skoly do BA a chodil raz za cas domov.

Pockaj......ako vazne su tam aj take deti??

zuzic

ale ked sa mi upravi metak...nepriberem? povedz mi pravdu, ja s tym neskoncim urcite, len chcem vediet...
ja uz normalne rozmyslam ci nemas telepaticke schopnosti:D jak vies ze nemam?:) ale starsi bracho je vonku kupi...
sest rokov?:) tak to ste sa poriadne ani netlkli nie? lebo medzi mnou a starsim bratom je tiez sest...a my sme sa nebili uz ale za to s mladsim...fii to boli bitky:) a oni dvaja ani nekomentujem:D
no to hej:D trhak...sak ti mozem pisat pomaly kapitoly:DD tolko toho este nevies:P
ano chodia

Well

No ale hadam si nemyslis,ze pri normalnom jedeni priberies..... Akurat sa ti upravi metabolizmus a rovnovaha v tele..

Urcite mas ten dzus?? A aky dzus pijes?

Jj.Dvaja:)Je o sest rokov starsi:)

Tak ale podla mna by to bol trhak ako svina:DD
Ak by si popisala vsetko co sa tam deje.......ta kniha by mala sesto stran:DD

Zuzka?:)) Nechodia tam aj mentalne narusene deti?:)

zuzic

ja viem ale nechcem byt zas tucna chapes...teraz som spokojna lubi sa aj chalanom baby mi zavidia nechcela by som moc pribrat:(
sak ten dzus asi...
vy ste vlastne dvaja surodenci?:) ci?:) no ja si viem predstavit...sranda by bola ale zas pri studiu by bolo tazke keby otravoval:)
:D mno mne take ide ako slohy a take pisanie ale toto len dobre zabudnut cim skor:DD
teraz ci chatujem so spoluziackou ze vlastne ako to dnes bolo...ze si pozerala smsky a ona to zbadala a chytila amok a triasla sa vrieskala ze vidi boha a neviem co vsetko zas a ze nech ihned odovzda mobil ze ju filmuje. a spoluziacka ze neda ze ona ju nefilmovala a vrieskali po sebe a ona jej potom isla vytrhnut mobil z ruky a pritom vytrhla v zachvate spoluziacke vlasy. a teraz spoluziacka ona je dost tvrda baba metalistka ona to tak poriesi ze by som sa na ucitelkinom mieste naozaj zacala bat:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.