Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podte so mnou

zuzic

mno...ked prestane bolet skusim:) aj bejsbal skusim:D ten mi nikdy nesiel vzdy som odrazila az na osmy raz:DD
sak ten vyraz doktor nevidel:DD to len sused dedko zachranar si asi nedal okuliare:DD
no...hej ale som strasne prepchata a neznasam to:( ale hadam mi vytravi...sak teraz ked som doma mi ten cas tak nevadi:)

Well

Zuzka........tebe nestaci jeden,ty by si chcela uz dvoch??:P Ajaj:))))

Ozaj......k lekarke ides kedy na vysetrenie?? Ved ti uz mala nieco aj s tym klbom robit predsa....

Well

A odpalovat lopticky by sa nedalo s tou dlahou??:)) Ja by som na tvojom mieste to skusal vyuzit vseliakym sposobom:D

Ved nie len opiti.....ale ak k tomu pridas aj ten samovrazedny vyraz tvare.....no neviem:P:))

Vau:) To vazne si spapala viac??:) To je krasny uspech:) Gratulujem k pokroku:) A cas si vobec nevsimaj....je nepodstatny:)

zuzic

jej:))
pozicaj mi ho, pridam ho k malemu Jankovi a budem mat dvoch na hranie:DD
ja mam tak rada takych malych spuntov:)
no hej potrerbujem vypadnut z domu...len este neviem kam:P
a prechadzky su fajn ale nemozem prehnat zas...takze musim najst nejake dobre miesto:)
som zvykla chodievat na hodinu a pol von vzdy a to ma klb potom bolieval...ale teraz ked potrebujem nadlhsie tak fakt neviem jak to spravim..ale nieco vymyslim:)

zuzic

ja ked nemusim...radsej sa necesem...niekedy to dost deprimuje tie vlasy na kefe:(
jaj no:D som sa upratovala veci a nechcelo sa mi polozit vsetko na zem a jednou rukou tak som povedala ze sak raz sa nic nestane ked pouzijem druhu ruku:P...a tak som si ten prst tresla o dvere ze som sa skoro rozrevala:P
co sa ti nezda?:D ved nie len opiti maju urazy:D
na obede hej...zjedla som o buchtu viac:) ale jedla som ju asi pol hodinu:/

Well

Bratov expert:))))
No zlaty je:)

Fakt budes chodit von?:) Cerstvy vzduch a prechadzky su fajn:)
Tak ale aspon raz za den napises....:)
Ja si to tu tiez vecer obzriem:)

Well

Ved som skusal sa ucesat,ale mam take kratke vlasy,ze skor sa hreben ucese:)

Ty skusas nieco na japonsky sposob s tym pajcekom??))Uff....:P

No ja neviem:)Fakt nepijes??:P:))Ani mne sa to celkom nezda:)

No supeer:)Si sikulka:) A papanicko ako?? Pridala si nieco na ranajkach a obede?

zuzic

jasne:) a kto to je?:)
ja aj tak zajtra teda musim vypadnut. a planujem odteraz byvat aspon pol dna vonku daleko...

zuzic

ale nemusis dobre vyzeras:)
ono to uz ani nebolelo...kym som si ho netresla o dvere:P
ale sak ten doktor:D prisiel akurat z obedu takze uzasnu naladicku mal:D cely cas rozpraval o nejakych tucniakoch:D a potom ze ci som urcite nebola opita ked sa mi to stalo a taketo...a ze nemam sa ani pokusat teraz pisat:/
niekedy..aj v skole som si minule dala tabletku ale snazim sa co najmenej..a v noci...bud aj tak nezaspim vobec co premyslam alebo zaspim hned:) takze vacsinou netreba:P
hh:) dnes som si dala:) som ta predbehla:P)))
mno...usetrime na elektrine tusim:P

Well

Od zajtra do buducej nedele tu budem velmi malinko:(
Dojde k nam na navstevu troj rocny chalanisko a budem sa mu venovat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podte so mnou - Fórum - ZDRAVIE.sk