Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podte so mnou

zuzic_

mrkvovy nie:) prepac ale ten je hrozny:D ale marhulovy ok:)
ked sa vsade pise ze sladke nemozes ked chudnes ani rano...tak ako to je? ked to pojdem vybehat tak z toho nepriberem urcite nie?

Well

Tak vecera nech bude od zajtra taky marhulovy alebo mrkvovy dzus.....no hustejsi:) Dobre?:)

A cokolada rano kludne moze byt a nemaj vobec strach.....ty urcite z nej nepriberies ani gram a hlavne co docielis bude to,ze telo zacne lepsie fungovat a tym padom sa nastartuje metabolizmus a lepsi vydaj energie do mozgu .

zuzic_

to uz je lepsi napad:)
ved aj mne...ale ja nic nemozem ved je o dve hlavy vyssi dvakrat tazsi odomna ved ma zabije ked sa nevytrhnem:/ a je to na nervy stale len davat pozor aby som neostala sama...
no...ked z nej sa pribera a ja sladke nechcem jest...ale ma uz raz rachlo z nervov aj v skole...

Well

Tak aspon dzus vyskusaj. Namiesto vody a jedla. Dva v jednom:)

Ta vasa skola je sama nemravnost a .......ved uz som ti to aj pisal. Mi len pena v krvi zacina vriet ked spomeniem.

A rano v skole by si mohla aspon cokoladku si dat:) Ma to energiu a neplacne ta o zem.

zuzic

tak to hej:) ale neviem riskovat by som nerada...uvidime...
no to nie:) to bola chalanska zalezitost:) ale bolo by na mna...lebo by mi zas spoluziak robil zle a to je vzdy na mna...minule ked sa ma pokusil pobozkat som naletela do riaditelne a narobila bordel nech si ho skludnia no a hadaj kto mal z toho pruser:/ iba ja...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podte so mnou - Fórum - ZDRAVIE.sk