Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podte so mnou

zuzic_

ja viem. ale mne v poslednom case uz nic nevadi a kedze ich mam aj tak na stehne a tak kratke sukne nenosim nevadi mi:)
no co sme boli v divadle zo skoly v SND:D
no to urcite:P kedze musim naucit spoluziaka tancovat tak hlavne pevne nervy:D ale som jedina co vie valcik takze moderne som musela nechat spoluziackam a ja mam spolocenske...ale mozno tam ani nebudem vtedy...
no..ona ma 14:( v auguste bude mat 15 a teraz tusim konci prvy trimester...ale neviem urcite...vzdy sme sa neznasali ale teraz ked ju vsetci kamosi nechali je mi jej luto:( no zda sa mi ze ma to trapi viac ako ju...dieta si necha pojde na adopciu asi...
a to je dobre ci zle ze konci?
pytal si sa...nejde to..a ked ide mam strasnu naladu..ked nejde mam vycitky...

Well

Co robis??Odlupujes chrasty????????????????????????????????????????????? Moje nervy ...............Ti nic nehovori nieco take ako jazva ???
Zuzanka......................pokozka sa sama lieci chrastou a cim neskor odpadne tym menej napadna je.

V akej hre ,??A kto zacal umierat?? Fakt som tu dlho nebol:)

Spolocenske tance??:)Jeeej:)Ved to je krasne:)Snad ta to bude dlho bavit:)

Hmmm...........kamaratka a tehotna?? To ma teraz 16ast a v sedemnastich porodi???
Nic hrozne ja sam na tom nevidim.Ak ma rozum a teda nie je blba..........bude stastna aj bez toho blbca co ju nechce. Bude mat aspon penge od neho.A vzdy lepsie byt slobodna ako nestastna.

Tak ja sa mam ako mam:) Chodim na rehabku a o par dni uz budem musiet ukoncit lazo plazo:)

zuzic_

ajoj:)
ano konecne mam chrasty po nohe:D takze ked sa v skole nusim odlupujem si:D len ten klb sprosty som si narazila...
tak napriklad ked zacal henten v hre umierat tak spoluziak na mna nechtiac vylial kofolu a ja miesto toho aby som sa hnevala som chytila strasny zachvat smiechu...chapes v tej najhorsej chvili..cele divadlo sa otocilo:D
nie nechodil:) prave preto je tak zlaty:)
blba otazka teraz...
aaa...tancujem spolocenske tance na rozluckovej:D ale este je otazne ci tam budem...a troska pokazena nalada lebo spoluziacka je tehotna a nemozem sa pozerat ako sa trapi...jej frajer ju nechal teraz...
a ty ako?

Well

Ahoj:)
Tak ako?:)Uz sa mas lepsie?:)Ziadny novy uraz?:)Blizia sa prazdniny tak dufam,ze ich nepresedis so sadrou na nohe :P:))

A co za trapas zas??:)

No super,ze budes mat super spoluziaka:)Ten zrejme nechodil na krestansku skolu,ze??:))
A ako ide papanicko?:)

zuzic_

www.youtube.com

vcera som bola v ba...a zas som tolko trapasov narobila jak vzdy...
moj buduci spoluziak je uzasny este lepsi ako som si myslela som rada ze som ho spoznala. v pondelok uvidim vysledky ci sme spolu v jednej triede...
inak su len zle spravy...

zuzic_

nie:D neviem nevedela som vobec co si mam mysliet...jednoducho som sa bala no...
tak nahodou denz ja viem velmi dobre jazdit to ti moze hocikto potvrdit korcule mi fakt idu;) no zabijem sa ked mam rada rychlost:DD
mno bezpecnost...hm...to je co?:P))
no liecit...prave idem na jazykove testy na skolu musim tam ist lebo inak ma zaradia do zlej triedy len netusim ako tam prejdem:( v noci mi to prasklo a vytieklo boli jak hovado...

Well

Si si hadam nemyslela,ze ma prcko znici az tak,ze ma odvezu :P:)))

Tak tebe by som asi vodicak nedovolil:))
ty nepoznas vlastnu bezpecnost a bezpecnu rychlost v meste??:))

Tak sa liec ty trdielko:))) Nech aspon mozes po izbe sa presuvat ako batola:)))

Tak dobru nocku:)

zuzic_

no hej bala...ale teraz som stastna ze si v pohode:)
no isla som na korculiach...rychlost jak hovado a zrazu sup a sucham sa po asfalte...kym ma dobrzdilo moja lava strata utrpela znacne straty;) teraz to musi nejak odpuchnut a spravit chrastu lebo ma porazi...a nemozem sportovat z toho som strasne nervozna:(
no uvidime:) ale su super a mozno tuto sobotu by sme niekam isli..no teda ja sa skor budem teraz asi plazit:D
idem spat bru nocku:)

Well

O mna si sa bala??? Ze ma prco dochrame a nedajboze zhodi z poschodia??:) No je to riadne sidlo a citim sa kazdy den ako po 15 hodinovej sichte v uranovej bani:P:))

Prosim???? To co si zas stvarala?? Ti vadi,ze sa blizia prazdniny??:) Moje nervy:)Ty si teda cislo:)

:)Aj tyzden by bolo malo,ze?:)No aspon mas nad cim premyslat a v dohladnej dobe snad nieco take aj zorganizovat:) Ci:)
Teda po uzdraveni:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podte so mnou - Fórum - ZDRAVIE.sk