Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podte so mnou

Well

Sorry Zuzanka. V skutocnosti si neviem predstavit ako to cele znasas:( Nezazil somn to a asi lahko sa nieco kaze co druhy nezazil.Drzim ti palce a stale na teba myslim ze ake pokroky robis.
Tesim sa ale na den D ked mi oznamis,ze si to uz zvladla.

Zelam si to z celeho srdca.

zuzic

ja sa mozem snazit kolko chcem nie vzdy dokazem dobre klamat a staci mi len jedna negativna reakcia aby ma to uplne odradilo...viem som blba...ale je to tak...a nie vsade mozem sama...
mozno bude zajtra:) poslem vam par slnecnych lucov z nitry:)
ja to mam vedet preco? dodrzujem a prave odvtedy som slabsia...uz som ti pisala ze to nepomaha...
a nespadla som. stihla som si sadnut...zalahlo mi v usiach zakrutila hlava roztriasli ruky a bolo...
ako ze opat kaslem???? nevies si ani predstavit ako sa snazim a kolko casu a namahy ma to stoji...

Well

Som rad,ze si to uvedomujes.......
Snaz sa sama riesit svoje zdravie.Si prilis mlada na problemi ktore by ta mali mozno postihnut az v osemdesiatke.

No..........tak v Blave slnko nebolo ani na sekundu:)Hrozny cas:)

Akym sposobom a preco si vlastne spadla??????????? Opat kasles na to co sme sa dohodli??
Dodrziavas to??
Hmmm...........

zuzic

snazim sa to uvedomit...a viem ze je to najcennejsie...to som si stihla vsimnut na niekom....stracalo sa zdravie a on sa stracal s nim...nehnevaj sa na mna pls...poriesim ked bude na to viac sil. dufam ze to bude zajtra
no to je blbe cele:/ ale teraz je tu uz trosku krajsie:) trocha slniecko bolo vidno pobede:) a som pocula ze prazdky maju byt extrenme horuce...tak neviem...
no stastie...hlavne ked som skoro spadla spolu s nou...som taka krava.

Well

No snaz sa konecne zajst k tej lekarke:) Ved uz konecne si uvedom,ze lekar je pre teba a nie ty pre neho:)
Jemu je uplne u prdu,ze ty mas nejaky problem a nepojdes k nemu.Ty si musis uvedomit,ze sama zodpovedas za svoje zdravie a ak ti mam pravdu povedat.......je to to najcennejsie co clovek moze mat.

no.....je to strach a hroza to pocasie:) To,ze onedlho budu letne prazdiny......

No......hadam ti ta salka prinesie stastie:)

zuzic

ale je:)
dufam ze ano..ale iste neni nic...som teraz preplasena mozno preto ale pokusim sa...
aj som si myslela:D ze co robite v tomto pocasi:))
ja mam aj tak neporiadok...rozbila som salku ako dobre...aspon mam co upratovat...

Well

No......starsia:P Zas az taky rozdiel to nie je:P:)

Fakt pojdes k doktorke???:)Jupiiiiii:)))
To ma vazne tesi:)

No krpec..........to je tazka diagnoza momentalne:))) Sa neda chodit von tak asi neviem ci si vies predstavit co je za bordel doma:D Musi niekde vytrepat energiu:P:)))Mame skratka veselo doma:P:)))

zuzic

no...dufam ze ani ja ich tak skoro neuvidim:P
preco nie? nepochopim...a som starsia jak tvoja dcera:P)) na jeden mozno na dva...
jasne:) nejaky problem napustit voskom?:P))
oki prepac:)
inac uz mam taky pocit ze zajtra behnem k mojej doktorke tak az nahodou tak drz palce pls.
a maly co?:)

Well

Tak napodobne:))
Z otcovej strany som bratrancov a celu rodinu nevidel asi 15 rokov:DD
Chapem ta:))

No...............ja by som dceru teda doma len tak nenechal:P:)) To na jeden den ci ??:))

No........ponorku z papiera??:))Jedine ak ten papier napustis voskom:))

Zuzanka??Plis nepis take dlhe eseje:P Nerad celkovo citam take prispevky:)) Neviem preco ale skratka mam taky blok v hlave:) Nehnevaj sa.Ani losta a nikoho nerad citam ked je to na celu stranu:))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podte so mnou - Fórum - ZDRAVIE.sk