Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Absolventska prax - prepasnute predvolanie

anjelik9

som jej volala že teda som bola odcestovaná dostala som sa k tomu až dnes a prepásla ten termín tak sa pýtala či mám záujem o tú prax a ked som jej povedala že hej tak že mám zajtra dojsť a že skúsi tam zavolať a dohodnúť ete jedno rande...ale ja som sa bála preto bo minule keď som omylom došla hlásiť o den neskôr tak nebola príliš nadšená

lost

Hlavne sa jej neboj :)

Ved nie je to nadclovek... skor naopak, ona ma pracu z ludi ktori jej tam chodia, tak ona by mala byt mila k nim :D

cajik

no potom daj vediet ze ako si dopadla budem ti drzat palce. a keby sa aj vyvrieskala, no co uz no, kaslat na to :) ale mozno to bude uplne v pohode, neboj sa

anjelik9

to mam len to sa bojim ze tam bude po mne vrieskat ze som si to tak neskoro vybrala a tym padom prepasla to dohovorene rande kvôli tej praxi ale chcem počkať na maminu čo mi povie či ma tam hodi abo či jej mam zavolat zajtra tam skočim abo čo

esty

ak to bolo doporučene, tak by si tam mala mať na tej obálke deň a podpis pretlačený,čo si podpisovala....aspon ked sa nemýlim.......tým pádom maš dôkaz,že to bolo po tomto dátume. keď zahraš milučku, a priznaš si chybu, tak by ťa nemali preháňať, hlavne tam nemudruj, lebo to nemaju radi.

anjelik9

no ved to je to že jeden den ti to pride na druhy den rano tam mas byt ale oni mi to už raz tak poslali (ked som išla na tu 1.absol.prax) aj ked nechapem prečo ma zase posielaju na absolvetsku prax ked mi minule ked som na nej bola povedala že to mam narok len na jednu tak nechapem

katka...

Ale to ti prislo dost neskoro. Ak den pred tou praxou. Ved ty fakt nemusis cele dni sediet doma a cakat na postarku. Take veci by sa mali posielat aspon tyzden dopredu. A ak to bolo doporucene, tak mas tusim 18 dni na vybratie. Cize ty nemusis hned utekat na postu. Je to divne, ze ti to tak neskoro poslali.
No zavolaj tam, alebo chod osobne a povedz, ze si bola odcestovana.

anjelik9

sak nebyvam doma sama by mi dali vediet nie? a to prišo praveže ete v pondelok a dneska je už štvrtok a v utorok som sa mala hlasit u tej od praxe

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Absolventska prax - prepasnute predvolanie - Fórum - ZDRAVIE.sk