v kolkatych rokoch vam zmizlo akne?

Príspevok v téme: v kolkatych rokoch vam zmizlo akne?
kam ides

ahojte chcela by som sa spytat odkedy dokedy ste mali akne a ako velmi.zaujima ma to preto,lebo ja mam 19 a chcem vediet ci mam nejaku sancu ze o par rokov to same prejde a plet sa mi znormalizuje...stalo sa to niekomu z vas ze vam akne zmizlo vekom?ja mam akne uz 2-3 roky takze od 17stich.a coskoro uz budem mat aj 20.hmmm :(

jojkaaaa

lucka856

hej luci,je to ono:D

a tak si zober,ono nieje tak tazko chemicke,ved neobsahuje ani ziadne farbiva,aromy,tak sa nemas coho bat:P..a viac chemicke su tie hluposti od koznej:P a tie lieky,ach ,boze chran:)

skus to,kamoske som sekacikom na mäso:D odrezala troska z toho mydla a dala to do takej uzkej nadobky a povedala,ze to mam od koznej,ale dala mi kozna tie mydielka dve,ze nech to vyskusa a ona to vyskusala a bola prekvapena,ze ako jej to velmi pomohlo:D..a potom som jej povedala,ze je to jadrac,tak ma skoro ukamenovala:DD...ale ta vyskusaj to najpv na celo,alebo bradu,ked si tym niesi ista:P

lucka856

hahahaha to nevadi a nieje to nahodou to jadrove mydlo?? lebo o nom som pocula, no potom som pocula ze je to mydlo na pranie tak sa bojim chemie trosku ale chystam sa to pohladat len neviem kde :-D

jojkaaaa

lucka865

ja by som ti rada nieco poradila,ale myslim,ze o to stat ani nebudes,kedze to vobec nieje urcene na akne,ani na pokozku celkovo,ale moje problemy s akne mi to cca po 6 rokoch zufalej liecby vyriesilo

lucka856

ja mam tiez akne od 15 teraz mam 19 a tiez ma to velmi trapi hlavne koli tomu ze si myslim ze si nenajdem chalana koli tomu..mzono to nieje pravda,niektore mate ale vsimam si celkovo ked ide parik po ulici vsetky baby pekna tvar :-( ....teraz bveriem polroka HAK zlepsilo sa to o dost ale stale mam vyrazky ale zacala som mat migreny takze musim vysadit a chcem popytat koznu ten aknenormin aj ked je to svinstvo, niektorym sa to po vysadeni vratilo ale tak ja som nemala nejaku tazku formu ale neslo to proste nijak s toho zbavit nic nezabera....ja uz chcem zit normalne chcem jest to na co mam chut a ziadne obmedzenia....este teraz aj na VS idem, a uz teraz mam stresy z intraku ze jak budem vyzerat vecer neodlicena, budem sa citi zle ked spolubyvajuca bude mat peknucku tvar no proste je to hrozne

dixi-baba

precitaj si na stranke -odkaz odstránený- jeden pribeh o akne - jeden chalan. ked si tu stranku otvoris, vpravo je tlacitko pribeh, na to kliknes a tam to niekde je. meno toho chalana si uz nepamatam.ale on sa vyliecil.

znechutena

taktiez mam akne hlavne na licach a velmi ma to trapi...vedel by mi niekt povedat niečo čo mu vazne zabralo a videl viditelne atrvale zmeny? vyskusala som par veci ale nechcem sa zbytocne dzabat bez vysledku akurat sa mi plet vysusuje ......vie mi niekto pomoct?

siisa 25

no jajinka,ja som uz aj tak koznu a kozmeticke salony vzdala,teraz to liecim biolampou,a davam aj koloidne striebro,tuto zimu to bolo otrasne take skarede cervene flaciky mi poostavali,a mam zas tu silnu antikoncepciu chloe,teraz som pol roka uzivala tu novu qlairu a poviem Ti z toho sa mi tvar tak vyhadzala,este aj teraz mam take dve rozskrabene,taketo vobec ani zatriet nejdu,celo a okolo nosa zas sama krupica,lica fliaky,tiez mam taky pocit,ze sa mi kazdy len na to akne pozera aj ked ako hovoris aj ja som z tych co chodia poriadne zakydane make upom,pouzivam ten dermablend od vichy,a poviem Ti,ze stretla ma suseda a povedala,ze aku mam bezchybnu plet,no mne bolo do smiechu keby tak videla co pod tym makeupom mam,nuz silny make up nieco dokaze,aj tak mam komplexy doma bez licidiel

Fionkala

ahoj ja uz budem mat 26 r a akne som mala stale teraz beriem HAK a nastastie sa to upravilo a akne mam iba ked mam dostat kramy aj to iba malinke vyrasticky ktore potriem krycou zelenou tycinkou a za par dnin sa vyhoja ..

usiko

jajinka,

si zlata...je par momentov, ked mi to pride, ale povacsine to ani neriesim vobec, za ti roky to beriem ako sucast zivota...namiesto plet. vody pouzivam RSB, od svojich 12 rokov, krem hydratacny od Balei, a nocny gel od AB Young......