existuju muzi ktori by ...

lillli

lost
moc pekne napisane klobuk dole

uhlie
teda keby sa robil celoslovensky zjazd vydrziavanych zien myslis ze na parkovisku by stali same luxusne auta? a da sa vobec zostavit specialny slovnik na tie "vytuningovane" zeny ? (teda myslim tie co maju radi JEHO peniaze)

mne osobne keby bol neverny ...no prosto nepripada mi to take CHLAPSKE ...ze

Pokusitel

Ano existuju ja som jeden z nych:) rad by som mal vernu holku :( no nedari sa mi taku najst :( Podvod zalezi od povahy cloveka a ta sa prejavy casom...chlap ktory chce dievca z lasky si pocka...a ten ktory zacne byt nervozny lebu mu neda po 2-3 mesiacoch a zacne jej to vytykat nestoji za nic....mali by ste hladat inde baby...keby ste len vedeli ze od vas zalezi ci vas len vyuzije alebo nie...neroztiahnete nohy hned aj ten najveci hajzlik vas nemoze ojebat len tak no vyste tiez niekedy nedockave pritom mate posledne slovo vy...muz sa mozme aj posrat a nikdy vas nedostane do postele...treba len pockat...vztah nieje len o sexe...ked sa fakt niekomu pacite tak vam to pojde aj bez sexu na zaciatok :)ved pockat sa da aj rok kto povedal ze mu musite dat po druhom rande ? :)

uhlie

Co je to nevera?
Ak ma zenaty muz milenku a miluje ju, tak ju vlastne podvadza so svojou zenou (ak tu zenu nemiluje)? Zena tiez podvadza svojho muza, ked ma rada jeho peniaze. A je ich neurekom.

lost

Bol by som zvedavy kolko zien/muzov by podviedla za taketo nieco:

upload.wikimedia.org

kde je ponuka, tam je aj dopyt, hlavne ak je ponuka velmi dobra :)
Primiesajme jedinca co nezvlada zaklady matematiky, porovnatelne s "lepsi vrabec v ruke ako holub na streche", tak je povdod velmi pravdepodobny..

To ze niekto nepozna cloveka co nepodvadza nemusi bezprostredne znamenat ze nepodvadza.
Prirovnanie:
To ze ma nechytili za prepad banky neznamena ze som nevinny..

Ale zaroven, moze to platit aj opacne, moze byt jedinec co vyzera ako TOP-model(ka) ale nikdy by a ani za tu 7.500.000 EUR tehlicku nepodviedol...

Azzaro - "Prilezitost robi zlodeja" - velmi trefne porovnanie :D

lillli - "laska k jednej zene /sex s druhou", osobne na tomto nevidim nic "+", nerozumiem ako moze niekto povedat "I love you" svojej priatelne/manzelke ale potom platit za sex u nejakej "kosti".. len preto aby si uzil? ak ano, tak je to divna zabavka..
Ak to nevadi partnerke, tak neviem, ale ak jej to vadi, tak nastava "konflikt zaujmov", bud si uzijem a ublizim partnerke, alebo si neuzijem a neublizim jej. To znamena, ze pokial jej ublizim nemozem ju milovat, a ak jej neublizim, tak ju mozem milovat, ale neuzijem si.. :D

Bol by som zvedavy, ako by sa taky muz rozhodol. Povedzme ze nastane koniec sveta, a ma v garazi jednu vesmirnu lod, za predpokladu ze nema deti, ma len priatelku a "kost", ktoru by si asi tak vybral? Lod je dvojmiestna.
Pochybujem ze by poslal obe a zostal by na zemi dobrovolne.. :)

lillli

chcem sa opytat
neprekaza vam chlepci muzi kombinacia laska k jednej zene /sex s druhou ?
teda ake mate moralne standardy ?

nebudem zakladat novu temu tak preto pisem sem dufam ze nevadi

kajka01

no ja tiez verim v to ze sa najdu chlapi co nepodvadzaju tak ako sa najdu aj zeny co nepodvadzaju...neda sa to rozdelovat na chlapov a zeny, ale na ludi co to robia a nerobia.
a to ze prilezitost robi zlodeja, no clovek ktori jednoducho nechce podviest tu prilezitost nevyuzije. to akokeby sme teraz vsetci mali kradnut v obchode ked nas nikto nevidi

kafe

Existujú a je ich veľmi veľa. Škoda, že všetci sú zadaní. Ja napríklad nepoznám chlapa, čo podviedol (podvádza) partnerku. Jedného skoro hej, ale ten má "voľný vzťah" s manželkou a vyhovuje im to obom. Ale neverného chlapa vo svojom okolí nepoznám (asi o tom len neviem :)

cajik

no chlapi sice nehladia na peniaze ale ked vidia peknu kocku tak sa daktori idu posrat z toho hned..

a VERIM, ze existuje vernost. a ak aj nie, co uz narobime..