Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepšia AKNE kozmetika

hevi

Chod ku kožnej.. Ja som skúšala fakt všeličo.. No nič mi nepomohlo tak ako skinoren a vsetky tie veci od koznej..Velmi si to chválim.. Používam to od aprila a teraz mám nádhernú tvár!!!

Lana Lou

Mne osobne na akné nezabrali žiadne bežne dostupné krémiky či mastičky, zaberajú len lokálne antibiotiká, avšak tie na predpis z lekárne len dočasne... Potom som ale objavila prírodné antibiotiku menom kapucínka (dostať ju vo forme tinktúry) a na to si baktérie nevytvára rezistenciu, takže ho možno používať nonstop a stále zaberá :) A je to vcelku lacné, len je problém ju zohnať (aspoň u nás). A len tak na okraj, úplne mi akné zmizlo len keď som brala HAK, keď som ju zo zdravotných dôvodov musela vysadiť, bolo späť :(

monca23

Jednoznačne najlepšia, čo som doteraz mala, čo sa týka účinnosť/cena je Tinktúra proti tvorbe akné od SK výrobcu Antiff Exclusive. www.jvnatur.sk, www.antiff.sk

lifeisgreat

ja som začala nedávno používať Konopný krém denný AKNÉ od Cutishelp (sú na neho dobré ohlasy, ale zatiaľ uvidím). Nájdeš ho v každej lekárni za nejakých 6-9 eur.

ewelin28

ten zineryt je fakt dobrý a dokonca vám ho dajú aj bez predpisu, ale stojí potom až 9 eur či koľko....na predpis ho máte za necelé 3 ečka ;) a aj zinková masť je super, tá stojí len 2 ečka (bez predpisu) ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepšia AKNE kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk