moje chuudnutie..nevidim vysledky :((

Príspevok v téme: moje chuudnutie..nevidim vysledky :((
bubu123

mam 13 rokov, takze viem ze rastiem a ze by som nemala drzat ziadne diety a takto, a to ani nerobim, len sa snazim zdravsie stravovat a viac pohybu, mam 162 cm a 47.5 kg, z vahy ani schudnut nechcem ale s centimetrov ano, nepaci sa mi moju brucho, uz sa o to snazim mesiac a nevidim s koho ziadnu zmenu a to som cvicievala pravidelne( svihadlo, brusaky, ine cviky na brucho, bodystyling) skoro kazdy den som mala hodinu chodzy alebo rychlej chodzy az behu, pila som iba vodu ale pocas toho som mala aj sladkosti :( myslite, ze to moze byt kvoli nim?? mam sancu ze o dva tyzdne sa nieco zmeni?? lebo ideme do skoly v prirode a tam aj do aqua parku :( :) ja neviem ci mam pokracovat, lebo nevidim ziadne vysledky :( poradte, prosiim

mate59

bubu - za 2 týždne to ešte nebude viditeĺné,to trvá pár mesiacov,ale robíš správne, v športe pokračuj a občas keď si dáš sladkosť,nič sa nestane,ale tvoja snaha prinesie ovocie,zmysel pokračovať to má.Ty sa ešte vytiahneš, narastieš a tým aj schudneš, hlavne ten pohyb neprerušuj.

bubu123

no ja ked som bola mala som boal gulicka a teraz mi vsetci hovoria ako som schudla a tom som nic nerobila ale ja chcem este schudnut :(( :)

0vecka

za dva tyzdne to len tak lahko nespravis aj ked mozne to je ale si uvedom ze mas 13 .. poznam vela ludi ktory boli take gulicky v 13tich a v 18tich zostihleli a to nerobili nic takze ja by som si na tvojom mieste pockal...
btw ver tomu ze par cm dole z brucha v tvojom veku nikto neoceni takze nema zmysel sa namahat...