Zaludocna, crevna nervozita

bejbina

Nic ine nepomoze iba ist ku lekarovi na Gastro.. podobny problem mam aj.. a zistili mi, ze mi nepracuje pankreas.. nejaky enzym je lenivy a nepodporuje mi travenie...takze ziadne pomocne lieky, ale ist na gastro...je to zbytocne hazardovanie so zdravim...

ssssisa

sade
u lekara som bola ale ta doktorka mi nepovedala pri tom som si tu natejto stranke podla vysledkov zistila ze ju mam tak teraz som v pomykove chapes...
inac ja nekonzumujem mlieko ani nic mliecne ale aj tak mi to nepomaha lebo u mna to je aj psychika... stale mam hnacky, nafuknute brucho, krce takze sa mam na nic.. cele dni len tak odzite nedokazem zit naplno...

Ivka 1

Zaludocna nervozita je uzko spojena so psychickou nepohodou,stresom presne tak ako pises.Z prirodnych produktov je na podporu psychiky ,na zvýšenie odolnosti voci stresu velmi dobra kombinacia aloe gelu s pridavkom broskyn a vceli pel v draze. Broskyne obsahuju mangan a horcik,co priaznico posobi na spravne fungovanie srdca a mozgu. velmi dolezite je aj vylucovanie serotoninu- hormonu stastia, comu su broskyne velmi napomocne a aloe posobi ako nosic.
Vceli pel obsahuje bielkoviny (20-49%), amidy (dusíkaté deriváty org. kyselín tvoriace napr. základ bielkovín), aminokyseliny, jednoduché a zložité cukry (25-48%), tuky (2,7-14%), ktoré pozostávajú v 43% z 3 najhodnotnejších esenciálnych mastných kyselín, hormóny, enzýmy, koenzýmy, vitamíny (provitamín A,B1,B2,B3,B6,B9,B12,kyselinu pantoténovú, biotín, cholín, inostol, C,D,E,K,rutín), minerálne látky (Vápnik, fosfor, draslík, síra, sodík, chlór, horčík, železo, mangán, meď, jód, zinok, kremík, molybdén, bór, titán, selén)
Je velmi dobry pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe, zvyšuje energiu a vitalitu a aj ako prevencia, pretože zlepšuje efektívnosť imunitného a nervového systému
pomáha pri trávení a metabolizme tukov
je silný zneškodňovateľ jedov
spomaľuje procesy starnutia
pomáha pri pooperačných stavoch, rekonvalescencii
nechutenstve a úbytku hmotnosti, poruchách telesného i psychického vývoja,
zlepšuje efektívnosť imunitného systému, pomáha pri trávení a metabolizme tukov
pri srdcovo-cievnych ochoreniach, pri cukrovke, málokrvnosti
zápche, žalúdočných problémoch, ochoreniach čriev, pečene, žlčníka,
ochorení prostaty, poruchách mužskej potencie,ochoreniach kože, kĺbov, očí,
pri poruchách spánku, depresiách vďaka bohatému obsahu zinku a B6,
pri chronickom alkoholizme,
pri onkologických ochoreniach (zmierňuje účinky ionizujúceho žiarenia),
pri alergiách ( dobre zneškodňuje jedy a obsahuje látku – guercetín, ktorá brzdí uvoľňovanie histamínu z tzv. žírnych buniek- to spôsobuje opuchy, rozšírenie ciev, pokles krvného tlaku a iné), Zlepšuje dýchanie pri sennej nádche, astme apod.(desenzibiluje organizmus)
zlepšuje funkciu nedostatočne pracujúcej obličky,
môže ovplyvniť činnosť štítnej žľazy,
- môže pomôcť (nie vždy došlo k výraznému zníženiu) pri znížení hodnoty triglyceridov (neutrálne tuky) v krvi a vysokej hodnoty cholesterolu (
Je potrebné rozlišovať včelí peľ od rastlinného, ktorý spôsobuje pollinózu (sennú nádchu). Toto neplatí pre včelí peľ, pretože zrnka sú veľké na to, aby ich človek vdýchol a rastlinný peľ je v nich pozliepaný a obalený, takže sa nedostane do styku zo sliznicou. Ale aj v.p. môže vyvolať alergickú reakciu, ale nie mechanizmom, aký vzniká pri pollinóze.

ssssisa

ja mam creva v poriadku vsetky testy boli negativne okrem toho ze mam najskor intoleranciu laktozy takze na to si davam pozor, vsetko je to v strese, psychika strach na to potrebujem nejake doplky lieky... inac vazim si vase rady ...

Gregor

Ja si kupujem v hypernove alebo v lekárni Bilinskú na žalúdok ktorá obsahuje medovku lekársku, účinky sú super, pijem podľa potreby tak pol litra na deň. S pozdravom Gregor.

[zruseny12]

Psyllium plus je prípravok vyrobený z
prírodných ingrediencií, ktorého hlavné zložky sú Psyllium, probiotické baktérie, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a prebiotikum frukto-oligosacharóza, inulín, ktoré napomáhajú črevám v ich riadnom fungovaní. Pri jeho užívaní dvakrát denne dodá vášmu telu dostatočný prísun vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách, zároveň však poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú veľmi dôležité pre udržiavanie zdravej rovnováhy v črevách. Nenasýtené mastné kyseliny – omega 3, ich zdrojom je olej z morských živočíchov. Pomer eicosapentenoinovej kyseliny (EPA) a docosahexenoovej kyseliny (DHA) v omega 3 je 10:8. Omega 3 podporuje zdravú imunitnú reakciu, kardiovaskulárne zdravie, správnu funkciu mozgu, vstrebávanie antioxidantov a výživových látok, vápnika, zlepšuje funkciu kĺbov a ich pohyblivosť. Podporuje rýchlu premenu cholesterolu a jeho vylúčenie z organizmu, zúčastňuje sa na syntéze lecitínu v pečeni a výmene vitamínov skupiny B.

Vláknina zo šupiek psyllia pochádza z rastliny Psyllium (skorocel indický), je veľmi bohatá na vlákninu a absorbuje vo vode viac než 30-krát svoju vlastnú váhu, je ideálnym pomocníkom pri zabezpečovaní riadneho pohybu nestrávených zvyškov v tráviacom ústroji. Použité Psyllium je 98% čistoty, čo je najvyššia dostupná kvalita. Laktobacillus rhamnosus a Bifidobacterium bifidum (probiotikum), známe tiež ako priateľské baktérie, sú životne dôležité pre zdravie čriev. Skutočnosť, že Psyllium plus obsahuje tieto priateľské baktérie, hrá dôležitú úlohu v celom procese udržiavania zdravých čriev.

Frukto-oligosacharóza (prebiotikum), inulín, je extrahovaná z čakanky a bolo preukázané, že predlžuje životnosť laktobacilných baktérií. Súčasné výskumy vykonávané v USA a Japonsku dokazujú, že frukto-oligosacharóza pomáha črevnej mikroflóre a podporuje rozmnožovanie bifidobaktérií.