mam 20 a som este panna

hahha

sabina, tu na fore prebiehala jedna tema s rovnakym nazvom, pohladaj vo vyhladavaci. Vsetkym s to zda normalne, aj ja mam v okoli plno ludi v tvojom veku, ktori este nemali sex. partnera. Nic si z toho nerom:) Ved dokonca tu boli na fore muzi, ktori hovorili ze si to nesmierne cenia a ze zena u nich stupne na hodnote, ked vedia ze nestriedala pred nimi muzov. A ver tomu, ne 20 nie je neskoro, mozno tak 24 a viac..Pockaj na peknu chvilu:)

Sabbinna

IDenzl: neviem, preco usudzujes, ze tato tema nie je normalna, jediny kto tu nie je normalny si asi ty, ako citam, co o tebe pisu ludia...napr. ta hahha....urcite ta vec, kt. som tu hore o sebe napisala je pravda, akurat to asi nevykricim alebo nebudem sa na to pytat u nas na ulici alebo kamaratiek, tak som sa vyspovedala aspon tu....ale vidim, ze chyba...vzhladom na to, ze tu pisu niektore individua

hahha

normalna otazka:v 20tich je bud prvacka na vyske alebo v maturitnom rocniku. Vtedy uz 90percent ludi v jej okoli ma sex, preto sa pyta, normalna otazka.
Ja poznam srandu, ale z teba by sa jeden zgrcal, v kazdej teme vypisujes kazdej zene co ti len trochu venuje pozornost.
Ved prave, ze toto nie je pokec, tak ty partis tam. Nic konstruktivne k teme zdravie.sk nemas, len tu pises jednu sprostost za druhou. Pokec.sk je pre teba vhodna stranka, lebo tu ludi z teba napina.

lDenzl

Tak uz chapem:))
Zena:DD
To som si mohol hned mysliet:))) Ty asi srandu nepoznas,ze?:))To nie je pokec a neviem co kde su aj fotky a zoznamka:) Tu je to anonymne:)
Ozaj......tebe sa tato tema zda byt normalna?:)Mne teda nie:) Taku radu by normalne niekto tazko napisal.Nemyslis??
Uz to tu trosku poznam a viem snad posudit kde si niekto striela,alebo nie.

hahha

ked uz tak som zena, preto som aj objektivne zhodnotila ze na 27nevyzeras a aj na 34 je to dost zle. A aj je nechutne, ze mas doma zenu a cely den presedis tu a vypisujes 20rocnym zenam ako ich pripravis o panenstvo. A admini necitaju vsetky temy a uz vobec nie sami v kateogorii sexuologia, takze tak, hlupacik:)