Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo s načatými liekmi?

aja05

teraz beriem už ine železo to už lepšie znásam nastastie, musim ho dobrat potom uz ale poviem lekarke ze ziadne nechcem

slniečko_xxl

Anémia býva spôsobená zlou stravou a/alebo poskodzovanim organizmu, napriklad fajcenie, ozarovanie, chemoterapia. Lieci sa pestrou stravou + vyzivove doplnky ako su vitaminy a mineralne latky. Urcite nejst zelezo v tobolkach. Je to dalsi radikal, dalsia zataz organizmu, dalsie spotrebovanie C-cka.

slniečko_xxl

usinko: Ked vysadis drogy, dostanes abstak. Vyplyva z toho ze drogy su prospesne pre zdravie lebo brania abstaku? Logika sucasnej mediciny ma vzdy zrazi k zemi...

rew

aja05> usiko ma pravdu, skus to vratit u gynekologa, ja som tak parkrat od mojej starej kupila par baleni ktore niekto vratil.

usiko

to aja,

lieky hak ja som dala gynekologovi, on ich potom dal nejakej pacientke na skusku, ci jej sadnu.....a zelezo do lekarne do ich kosa na lieky.....

to slniecko

mas sice pravdu, ale pokial som brala HAK, nemala som cysty a podobne veci a teraz hned jednu mam.....ma to klady a zapory ale aj tak, tych zaporov je tak vela ze uz nikdy nebudem brat...dufam ze nebudem musiet....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo s načatými liekmi? - Fórum - ZDRAVIE.sk